Опубліковано

Ім’я Єфімія має грецьке коріння і означає “благочестива”.

Маленька Єфімія – найчастіше дуже схожа на матір. Дівчинка чутлива, необережне підвищення інтонації викликає у неї переляк, взагалі боїться несподіваних різких звуків.

Наділена природним артистизмом, легко розпізнає, що відчувають люди, які перебувають з нею поруч (навіть якщо ті ретельно приховують свій настрій), тому легко знаходить спільну мову з усіма.

Однак це зовсім не означає, що сама Єфімія “живе в рожевих окулярах”: у неї є внутрішні поняття про добро і зло, згідно з якими вона і визначає, кого впускати своє життя, а кого ні.

Єфімія

Дорослішаючи, Єфімія так і залишається душею компанії. Завдяки її легкому характеру, чуйності, у неї всюди є знайомі, на роботі до неї ставляться з добродушністю практично всі колеги, та й начальство явно розташоване до неї.

Єфімія може стати відмінним психологом, психотерапевтом, лікарем, вчителем. У своєму чоловікові володарка цього імені неодмінно хоче бачити вірного супутника життя. З чоловіком, який не відповідає хоча б одному уявленню про ідеального чоловіка, долю не зв’яже.

Знамениті Єфімії

  • Єфімія всехвальних – християнська свята, шанована у лику великомучеників
  • Єфімія Всеволожська – дочка касимовского поміщика Федора-Руфа Родіоновича Всеволозького

Іменини Єфімії, День Ангела – 17 січня, 2 квітня, 29 вересня, 2 грудня

Підходять для шлюбу з Єфімією: Не підходять для шлюбу з Єфімією:
Богдан Анатолій
Юхим Валерій
Назар Данило
Семен Максим
Федот Родіон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Є»
Вгору