Опубліковано

Слово Єлена догрецького походження, тлумачення неясно, можливо означає “обрана, світла”.

Маленька Єлена любить казки. Тримається трохи замкнуто, серед дітей тримається відособлено, живе своїм внутрішнім світом. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цією її якістю та обдурить її, то Єлена неодмінно покарає
обманщика, проявивши при цьому неабияку винахідливість.

Доброта Єлени не носить активного характеру. Вона може підібрати на вулиці бездомного щеня, принести його додому, але якщо її батьки зажадають позбутися цього “брудного чудовиська”, не проявить твердості й підкориться. Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в’язати, шити, вишивати. Їй подобається краса в речах.

Єлена

Уроки вчить від випадку до випадку, але, маючи гарну пам’ять, устигає по всіх предметах. Характером більше схожа на батька. В юності справляє враження замкнутої й соромливої, але при більш близькому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою фантазією. Найбільших успіхів Єлена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.

Слабкі органи – підшлункова залоза, нирки, хребет і кишечник.

Любовне почуття найчастіше в Єлени проявляється разом зі співчуттям і жалем до людини, яка потребує допомоги. Навряд чи вийде заміж за багату людину, віддасть перевагу йому людині, яку пожаліє.

Приносячи себе в жертву, Єлена чекає й такого ж ставлення до себе. Вона чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що забирає в неї чоловіка – друзі, робота, захоплення.

Поглинена своїми щиросердечними переживаннями, байдужа до побутових проблем, обходиться самим необхідним. У родині створює атмосферу миру та спокою. Домувальниця і турботлива мати.

Знамениті Єлени

  • Свята Єлена – мати імператора Костянтина Великого
  • Єлена Прекрасна – у давньогрецькій міфології найвродливіша з жінок
  • Єлена Денисьева – остання любов поета Ф. І. Тютчева
  • Єлена Гоголєва – російська актриса
  • Єлена Грецька і Данська – королева Румунії, мати Міхая I

Іменини Єлени, День Ангела – 28 січня, 19 березня, 3,8 червня, 3,24 липня, 10 серпня, 12 листопада

Підходять для шлюбу з Єленою: Не підходять для шлюбу з Єленою:
Андрій Анатолій
Дмитро Василь
Захар Іван
Ігор Степан
Костянтин
Роман
Станіслав
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Є»
Вгору