Опубліковано

Ім'я Євдокія має давньогрецькі корені і означає "благовоління".

Маленька Євдокія - непосидюча і пустотлива дівчинка. Внаслідок цього її буває дуже важко втихомирити мамі та бабусі, - а от батька вона зазвичай слухає беззаперечно, тому що поважає його і навіть трохи побоюється.

Вона примхлива і вперта, ображається на все і на всіх. Дуже хитра і велика вигадниця - постійно вигадує щось цікаве не тільки їй, але й ровесникам і навіть дорослим. Навчання дається Євдокії легко, але так як у дівчинки великі проблеми з посидючістю, отримання відмінного атестата, швидше за все, - мрія нездійсненна.

Євдокія

Євдокія - дуже самостійна жінка. Вона вміє постояти за себе, але не прагне покарати кривдника. Посварившись з кимось, ніколи не підійде першою для того, щоб попросити вибачення - навіть якщо вона і була в сварці винна.

Свої можливості оцінює тверезо і від дитячих капризів рішуче відмовляється. Вона дуже замкнута і практично нікому не довіряє. Справжня подруга у неї зазвичай лише одна, і вона ревнує її до всього світу, боячись втратити.

Євдокія - дуже гарна жінка, внаслідок чого дуже подобається чоловікам. Ретельно стежить за модою, любить демонструвати свої нові вбрання на людях. Господарством займається неохоче, працювати не любить.

Досить зарозуміла жінка. У шлюбі воліє зайняти місце глави сімейства. Егоїстична. Супутника життя вибирає довго, ретельно зважуючи всі плюси і мінуси потенційного чоловіка.

Знамениті Євдокії

  • Євдокія - героїня однойменного радянського фільму «Євдокія»
  • Євдокія - дружина Феодосія II, візантійська імператриця
  • Євдокія Лось - сучасна білоруська поетеса
  • Євдокія Сабурова - перша дружина царевича Івана, невістка Івана Грозного
  • Євдокія Лопухіна - перша дружина Петра I, мати царевича Олексія
  • Євдокія Ростопчина - поетеса XIX століття
  • Євдокія Турчанінова - російська актриса, народна артистка СРСР

Іменини Євдокії, День Ангела - 11 січня, 14 березня, 20 липня, 17,18,26,27 серпня, 24 вересня, 16 листопада, 23 грудня

Підходять для шлюбу з Євдокією:Не підходять для шлюбу з Євдокією:
ЄвгенВалерій
МаксимЖан
МаркЛеонід
СвятославСергій
Венедикт
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Є»
Вгору