Опубліковано

Жіноча форма імені Євгеній, у перекладі з грецького – “шляхетний”.

Дівчинка Євгенія придумує свій власний світ, що сторонній людині важко зрозуміти, там свої закони і правила. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Євгенії може виявитися інтерес до релігії, і вона з інтересом буде читати біблійні історії.

Проявляє схильність до рукоділля, вишивки. Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги – катання на велосипеді, гра в ляльки.

Допитлива, учиться з великим інтересом, задає багато питань. Однокласники цінують Євгенію за справедливість, готовність надати допомогу. Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Про відносини між різними статями довідається зі спеціальної літератури і до дружби з хлопчиками ставиться строго. Дуже пунктуальна і через це іноді викликає роздратування у оточуючих.

Євгенія

Дорослішаючи, Євгенія стає більш нетовариською, упертою і образливою. Часто подає привід для сварок, легко може надутися через дурницю й зіпсувати настрій оточуючим. Євгенія може стати гарним лікарем, юристом або домогосподаркою.

Часто у неї порушуються життєві цикли, нерегулярні менструації, іноді страждає безсонням. Можуть бути переломи кінцівок.

Любителі легких перемог над жінками швидко відчувають строгість моралі Євгенії. Їй більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, ввічливі і стримані. Євгенія вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані страви. Запаслива, гроші витрачає економно.

Знамениті Євгенії

  • Євгенія Медведєва-Арбузова – російська лижниця, олімпійська чемпіонка
  • Євгенія Лоза – російська і українська актриса театру і кіно
  • Євгенія Власова – українська співачка
  • Євгенія Симонова – радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка Росії
  • Євгенія Шишкова – російська фігуристка, чемпіонка світу з фігурного катання
  • Євгенія Батьківщина – російська тенісистка, майстер спорту Росії

Іменини Євгенії, День Ангела – 6 січня, 1 серпня, 12 вересня

Підходять для шлюбу з Євгенією: Не підходять для шлюбу з Євгенією:
Аркадій Афанасій
Володимир Віталій
Гліб Всеволод
Єгор Максим
Гнат Едуард
Костянтин Рустік
Петро Дорофей
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Є»
Вгору