Опубліковано

Маленька Юліана - хвороблива дитина, вона часто простигає. До того ж психіка дівчинки вкрай нестійка: вона може бути тихою і спокійною, а вже через хвилину закотити істерику буквально ні з чого. Батькам дуже важко виховувати дівчинку, що носить це ім'я.

Нестійкість психіки з часом переходить в авантюрність характеру. У Юліани багато друзів, яких вона частенько "підбиває" на досить дивні витівки. ;) У сварки Юліана зазвичай не вплутується, але постояти за себе завжди може. Дівчинку з цим ім'ям краще загартовувати з дитинства - це вбереже від багатьох проблем.

Подорослішавши, Юліана практично не змінюється. У неї багато друзів, частина з яких залишається з дитячих років на все життя. Вона вміє створювати навколо себе атмосферу дружелюбності і веселощів, тому до неї тягнуться.

Юліана

Зазвичай жінка, що носить це ім'я, працьовита й пунктуальна. Юліана завжди дотримує свої обіцянки, тому не любить, коли цього не роблять інші. Найстрашніше для неї - відчувати себе невільною, тому в шлюб Юліана вступає пізно. ;D

Проблеми воліє вирішувати в міру надходження, завжди шукає найвигідніші шляхи усунення перешкод, не любить йти напролом. Взагалі, Юліана (при всій своїй любові до свободи) не любить подорожей, змін взагалі. Сталість для неї - краща свобода.

Юліана - гостинна господиня, чим пишається.

Іменини Юліани, День Ангела - 3 січня, 17 березня, 2 квітня, 15 червня, 19 липня, 31 серпня, 11 жовтня, 17 грудня

Знамениті Юліани

  • Юліана Шахова - ведуча, журналістка
  • Юліана Романова - фотомодель
  • Юліана Луїза Емма Марія Вільгельміна Оранської-Нассауським - царювавша королева Королівства Нідерландів
  • Юліана Фальконьері - засновниця жіночого чернечого ордена
  • Юліанна Лукашева - співачка, колишня солістка російської жіночої групи "Блестящие"
  • Юліана Крилова - модель, фотомодель
Підходять для шлюбу з Юліаною:Не підходять для шлюбу з Юліаною:
БогданАрсеній
ВалентинБроніслав
ВіталійГавриїл
ДенисЗахар
ЮліанКирило
Євстигній
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Ю»
Вгору