Опубліковано

Юнона, в міфології Стародавнього Риму, є богинею шлюбу і материнства, дружиною бога Юпітера. Сприяє шлюбним відносинам.

Юнона дуже любить підвищену увагу до своєї персони. ;D Особистість вона творча, яка вміє створювати іскристе свято навколо себе. Юнона володіє відмінними організаторськими здібностями.

Юнону приваблює вселюдне суспільство. На самоті вона сумує і занедужує. Юнона добра по відношенню до людей. Завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину і допоможе порадою.

Юнона дуже довірлива і відкрита світові, що, на жаль, часто, приносить їй чимало прикрощів, пов’язаних з нещирими намірами тих людей, з якими вона виходить на контакт.

Юнона

Юнона володіє відмінним художнім смаком і інтуїцією. З хобі, воліє колекціонування предметів, які мають художню цінність, раритетів.

Юнона не любить працювати на ниві домашнього господарства. Їй легше заробити і найняти для цього відповідну людину. А ось на своєму професійному поприщі, Юнона має репутацію висококласного фахівця. *OK*

Тим не менш, деталлю, яка ускладнює професійну діяльність Юнони, є загострене почуття справедливості, що кілька невигідне для її керівництва у випадках дозволу виробничих суперечок і конфліктних ситуацій.

Сімейне життя Юнони далеке від поняття стабільності і передбачуваності. Як правило, спокій Юноні лише сниться.

Юнона схильна до захворювань вуха, горла, носа.

Іменини Юнони, День Ангела – 19 травня

Знамениті Юнони

  • Юнона Карева – актриса
  • Юнона Дорошева – російська актриса
  • Юнона – давньоримська богиня, дружина Юпітера, богиня шлюбу і народження, материнства, жінок та жіночої продуктивної сили
Підходять для шлюбу з Юноною: Не підходять для шлюбу з Юноною:
Антон Анатолій
Богдан Веніамін
Гавриїл Гліб
Ілля Денис
Леонід Зіновій
Наум Лев
Родіон Марк
Юліан Осип
Адам Харитон
Повернутись на «Жіночі імена на літеру Ю»
Вгору