Опубліковано

Земфіра означає «непокірна».

Земфіра красива, сповнена чарівності, кілька повільна, схильна до лінощів, всі справи виконує неквапом. Справляє враження розпещеної, примхливою, поглибленої в себе жінки. Насправді ж вона все помічає і всім цікавиться.

Характер імені Земфіра такий, що його носій гостра на язичок і, якщо незлюбить когось, то буде зло його підшучувати. Вона дуже чутлива до поганого ставлення до себе і буквально розквітає в доброзичливому середовищі. Ці жінки ніколи не розкривають перед оточуючими свого внутрішнього світу. За ними завжди ховаються якась таємниця, недомовленість, тягнеться шлейф пліток. Жінки часто недолюблюють її, відчуваючи в ній потенційну небезпеку своєму сімейному благополуччю. І дійсно, чоловіки часто задивляються на неї, однак заміж Земфіра виходить пізно – шукає свій ідеал. Вона насилу прощає образи, ніколи не забуває завданих образ.

Земфіра

Кар’єри ділової жінки Земфіра не робить, та й не прагне до неї. Її цікавлять професії, пов’язані з прекрасною стороною життя. Вона стає танцівницею, драматичною актрисою, співачкою (тим більше що артистичні і музичні дані в неї зазвичай є), або працює, наприклад, у квітковому магазині.

«Осінні» жінки, що носять це ім’я, трохи скуті, не можуть почувати себе розкріпачено в незнайомому товаристві. Вони прекрасні умільці. Люблять фотографуватися. Вийшовши заміж, живуть у батьківському домі. “Зимові” Земфіри одягаються яскраво. Вони пихаті й імпульсивні, не виносять самотності; їхня стихія – великі галасливі компанії, де можна проявити себе в усій красі.

Іменини Земфіри, День Ангела –  23 квітня

Знамениті Земфіри

  • Земфіра Рамазанова Талгатовна – сучасна російська співачка, музикант, композитор і автор пісень, що виступає під сценічним ім’ям Земфіра
  • Земфіра Мефтахетдінова – азербайджанська спортсменка-стрілок
  • Земфіра Аврамівна Цахілова – заслужений діяч мистецтв, заслужена артистка Північно-Осетинської АРСР
  • Земфіра Михайлівна Перлова – співачка, актриса., народна артистка Росії
Підходять для шлюбу з Земфірою: Не підходять для шлюбу з Земфірою:
Антон Лев
Генадій Йосип
Повернутись на «Жіночі імена на літеру З»
Вгору