Опубліковано

Ім’я має давньогрецькі корені і означає “богоугодно живе”.

Маленька Зіновія – спокійна тиха дівчинка. Вона цілком самодостатня, тому воліє іноді залишатися на самоті, хоча у неї досить друзів.

Дівчинка, що носить це ім’я, зазвичай дуже добра і чуйна, любить тварин. ;D Якщо додати до цього, що вона володіє завидним терпінням, Зіновії цілком можна купити акваріум з рибками – вона не тільки буде відмінно за ними доглядати, а й буде годинами на них дивитися.

Відмітна риса характеру дорослої Зіновії – цілеспрямованість. Якщо вже жінка, що носить це ім’я, задумала щось здійснити, вона не відступиться і прийде до заповітної мети. Іноді – ціною втрат і розчарувань.

Зіновія навряд чи займе керівну посаду, але з неї вийде відмінний виконавець. Вона буде сумлінно виконувати, що їй доручено, і зробить все так, що причепитися буде не до чого.

Зіновія

Зіновія – людина слова: вона ніколи не буде обіцяти того, чого не в силах виконати. Але вже якщо жінка з цим ім’ям пообіцяла вам щось, будьте впевнені: вона неодмінно це виконає – чого б їй це не коштувало.

Що стосується професії, то з Зіновії вийде відмінний архітектор чи інженер, лікар, закрійниця, артистка. O:-)

Багато що в характері Зіновії залежить від того, в яку пору року вона була народжена. Зіновія, що з’явилася на світ взимку, вкрай складна людина. Вона – велика сперечальниця, погано йде на компроміси, уперта до крайності.

А ось Зіновія, народжена навесні, – чутлива і вкрай вразлива жінка. Вона все приймає близько до серця, важко переносить навіть невеликі душевні травми. Повільна, але ґрунтовна у справах.

У шлюбі Зіновія зазвичай неконфліктна, тому в її родині зазвичай панує мир і спокій.

Іменини Зіновії, День Ангела – 30 жовтня, 12 листопада

Підходять для шлюбу з Зіновією: Не підходять для шлюбу з Зіновією:
Василь Андронік
Повернутись на «Жіночі імена на літеру З»
Вгору