Опубліковано

Зіта означає «щастя» з латинської мови.

Зіта - холерик з нелегким характером. *SCRATCH* Розумна, працьовита, наполеглива, легко ранима, образлива. Самостійно вирішує свої проблеми, не звалюючи їх на плечі інших. Володіє хорошою інтуїцією, сильною волею, аналітичним складом розуму.

Роботі Зіта віддає всі свої сили. Досягає професійних успіхів в медицині, педагогіці, а також у тих сферах, де необхідно спілкуватися з людьми. Легко адаптується в будь-якій обстановці і ситуації.

Зіта

Здатна на сильні прихильності, але коло друзів Зіти дуже обмежений, вона їх ретельно відбирає. У Зіти вроджене почуття порядності. Вона строго дотримується загальноприйнятих норм моралі.

Зіта володіє хорошим здоров'ям і витривалістю. Слабкі місця організму - травна і дихальна системи, шкіра. Секс грає в її житті чимале значення. Вона любить домівку, любить возитися з дітьми, займатися домашнім господарством. У спілкуванні з людьми легка і невимушена, але сама до більш тісного знайомства не прагне.

Іменини Зіти, День Ангела - 27 квітня

Знамениті Зіти

  • Зіта Марія дель-Граціє Адельгонда Мікаела Рафаела Габріела Джузеппіна Антонія Луїза Аньєзі Бурбон-Пармська - остання імператриця Австрії, королева Богемії та Угорщини
  • Зіта Фумагаллі-Ріва - італійська оперна співачка (сопрано) та музичний педагог
Підходять для шлюбу з Зітою:Не підходять для шлюбу з Зітою:
АверьянЗахар
МикитаЮлій
ДмитроАрсеній
Повернутись на «Жіночі імена на літеру З»
Вгору