Опубліковано

Зоя в перекладі з давньогрецької означає «життя».

Дівчинка Зоя – це слухняна і привітна дитина. Батьки балують її, вона їхня улюблениця. Вірить казкам і сильно засмучується, коли дізнається, що Діда Мороза насправді не буває, а замість нього приходить переодягнений дядько.

Дружить більше з дівчатками, хлопчиків цурається через їх неспокійний характер та забіякуватість. ;D Часто придумує всякі страшні історії і розповідає їх своїм подружкам з великою переконливістю. Рано починає допомагати матері по господарству.

Великих успіхів домагається у вивченні гуманітарних наук, любить розводити квіти. Яке-небудь серйозна подія в житті може привести Зою до релігії. Вона буде вірити в Бога, але в церкву ходити не буде. Може обрати професію ботаніка, тваринника, вчителя.

Зоя

Зоя має здатність відразу розрізняти хороших і поганих людей. Для неї розмови навколишніх про близьку людину не мають ніякого значення, вона не вірить чуткам.

У першу чергу вона довіряє своєму внутрішньому почуттю, інтуїції. Здатна вловлювати найменші зміни в душевному стані близької людини. У неї не буває конфліктів з чоловіком і близькими.

Здатна підтримувати гарні відносини з колегами по роботі і сусідами. Зоя погано переносить швидку зміну обстановки, пов’язану з переїздами. Часті зміни вражень і нові люди її втомлюють, а в іншому проблем зі здоров’ям немає. *SCRATCH*

Зоя віддана дружина, любляча мати.

Іменини Зої, День Ангела – 26 лютого, 15 травня, 31 грудня

Знамениті Зої

  • Зоя Монроз – героїня повісті О. Толстого «Гіперболоїд інженера Гаріна»
  • Зоя Космодем’янська – партизанка Великої Вітчизняної війни, Герой Радянського Союзу
  • Зоя Петрова – дитяча поетеса
  • Зоя Федорова – популярна кіноактриса, заслужена артистка РРФСР
Підходять для шлюбу з Зоєю: Не підходять для шлюбу з Зоєю:
Олександр Віталій
Борис Євген
Валерій Ілля
Віктор Кирило
Іван Юрій
Семен
Аксентій
Повернутись на «Жіночі імена на літеру З»
Вгору