Ієн Зірінг запускає туристичний сайт Замість того, щоб звернутися до улюбленого турагентства або випробувати палаючу путівку, Ієн Зірінг вирішив піти зовсім іншим шляхом.

Тепер люди всього світу зможуть вибрати місце, де відпочивали знаменитості. Зірінг планує збирати інформацію про зіркові вихідні, про найкрасивіші місця, де побували голлівудські актори і систематизувати це в окремий сайт. Ієн планує створити цілі маршрути за обраними зірками курортами. Само собою, в цей список потраплять тільки самі шикарні місця і виключно готелі з п’ятьма зірками. Звичайно, такий відпочинок буде не з дешевих, зате, як каже Зірінг, люди зможуть відчути себе знаменитістю.

«Ви зможете отримати досвід подорожей як Джастін Тімберлейк, або ж провести медовий місяць як Джесіка Бів в Танзанії. А можливо вам захочеться повторити пост-весільні пригоди Амаль і Джорджа Клуні на Сейшелах. Тепер ви отримаєте таку можливість»,- говорить Зірінг.

Варто відзначити, що сайт буде швидше інформативного характеру, який просто допоможе вибрати маршрут певної знаменитості або ж об’єднати декілька зоряних відпусток в один.

Залишити коментар

*

Вгору