З настанням відпустки багато хто прагне в теплі країни, щоб обзавестися гарною засмагою, поваляться на теплому піску і покупатися в морі. Але коли дата виїзду вже близько ми починаємо панічно складати список того, що потрібно взяти з собою. Ось перелік необхідних речей, які допоможуть вам у подорожі на море, від жіночого журналу “JIJOUR”.

  • Купальні приналежності. Перше що вам варто поставити у валізу це купальник або плавки. Виберіть час, щоб пройтися по магазинах і підібрати для себе, щось підходяще. Притому у вас буде час гарненько все приміряти і вибрати саме те, що вам підходить.
  •  Сонцезахисний крем. Щоб ваш відпочинок не був Що взяти з собою на морезатьмарений неприємними опіками, заздалегідь підберіть для себе сонцезахисний крем з рівнем захисту, який підходить вашій шкірі. Добре якщо ви придбаєте їх декілька з різним SPF. Адже протягом усього дня активність сонця змінюється, та й з часом шкіра адаптується до нових умов. Випробуйте всі креми ще вдома, щоб виявити  можливі алергії.
  • Головний убір і окуляри. Наші волосся та очі також потребують захисту від шкідливого випромінювання. Та й від перегріву потрібно вкрити голову. Тому, зверніть увагу на кепки, капелюхи і хустки з легких натуральних тканин, а окуляри придбайте з якісними затемненими лінзами.
  • Рушник. Здавалося б, що рушник не має такого великого значення, та й у готелях найчастіше вони є в наявності. Але в цілях безпеки і дотриманні правил гігієни краще завжди мати 2 своїх рушники – одне для обличчя та рук, інше для пляжу. Вибирайте рушники великого розміру і з довгим ворсом. Це дасть можливість вам швидше висохнути після води.
  • Засоби гігієни. Уважно продумайте список необхідних вам гігієнічних предметів. Не забудьте про ватні палички, так як часто на морі вода може потрапити у вуха.
  • Ліки. Якщо у вас є якісь захворювання, які супроводжуються прийомом ліків, обов’язково візьміть з собою всі необхідні препарати. Також у вашій аптечці повинні бути засоби від нудоти, розладу шлунку, температури, болю, крем проти опіків, бинт і перекис водню. Крім цього краще мати при собі медичну карту або виписку, щоб у разі медичного обслуговування лікарям було простіше зорієнтуватися.
  • Документи та гроші. Це зберіть в останню чергу вже прямо перед виїздом, щоб ні в якому разі не забути вдома.

Що взяти на море

Пам’ятайте, що перед виїздом на курорт у вас обов’язково повинна бути оформлена медична страховка.

Залишити коментар

*

Вгору