Для більшості наших співвітчизників період відпусток вже підійшов до закінчення, але є щасливчики, які тільки зараз вирушають на заслужений відпочинок. Саме для них хочеться нагадати правила гарної засмаги, щоб вони не тільки добре відпочили, але й по своєму поверненню на роботу викликали у своїх колег моторошну заздрість і ностальгію за відпускними днями.

Правила гарної засмаги, які варто виключити

Мабуть, перше, що варто виключити для отримання гарної засмаги – це тривале перебування на сонці. Чим довше ви на сонці, тим більше шансів отримати опік шкіри, особливо якщо вона не підготовлена. У випадку, якщо в перші 2-3 дні ви досягнете червоного відтінку, то ви можете забути про рівну засмагу.

Правила гарної засмаги

Друге? що варто виключити – це попадання води на шкіру. Крапелька води по своїй формі нагадує лінзу, що і може привести, що ділянки шкіри з крапельками буде засмагати швидше і глибше. Нехтування цим правилом гарної засмаги призведе до того, що у вас згорять окремі ділянки тіла і ви зіпсуєте текстуру засмаги.

Ну, і третє правило, яке виконувати в ваших інтересах, не забувайте про захист обличчя і волосся. Я погоджуся, що ідеальніше місця ніж пляж не знайти, щоб покрасуватися своїми принадами, але капелюх, окуляри і крем для обличчя, повинні бути вашими вірними супутниками. Можливо, це не має прямого відношення до рівної засмаги, але буде неприємно, якщо ваше волосся почне випадати або ніс покриється плямами, хоча тут вибір тільки за вами.

Правила гарної засмаги, які треба робити

Я сподіваюся, що з негативними факторами все зрозуміло, так давайте докладніше зупинимося на правилах гарної засмаги, які приведуть вас до рівного шоколадному кольором на заздрість ваших колег.

Правила гарної засмаги, які треба робити

Першим правилом гарної засмаги можна вважати рекомендацію загоряти до 11 і після 16, поступово збільшуючи термін перебування на сонці. Обідній час виключіть, оскільки кут падіння сонячного світла дозволяє променям глибоко проникати в шкіру і це викличе швидке її старіння і підвищує ймовірність опіку.

Другим правилом гарної засмаги можна вважати захист. В ідеалі захист має бути як зовнішнім за допомогою кремів, так і внутрішнім за допомогою раціону багатого на вітаміни Е і С. Такий підхід дасть можливість швидко відновлюватися вашій шкірі і навіть після засмаги у неї буде ефект сяйва зсередини.

Третім правилом гарної засмаги є рекомендація загоряти біля водойм. Причиною є те, що повітря біля водойм багате вологою, що не дає шкірі пересихати, а крапельки води в повітрі додатково заломлюють сонячне світло, що робить засмагу більш рівномірною.

Правила гарної засмаги, які варто виключити

Ну, мабуть і все. Три простих правила гарної засмаги, що не варто робити і три простих правила гарної засмаги, які змусять заздрити ваших колег дощовою осінью.

Залишити коментар

*

Вгору