Картини з гальки Michela Bufalini – художниця, яка чудовими хенд-мейдівськими картинами «оживляє» саму звичайну гальку. Картини з гальки вражають своєю простотою і натуральністю!

Народилася Michela Bufalini в Ареццо, Італія. Ще в дитинстві переїхала з родиною жити в комуну Імпрунета (Італія, регіон Тоскані, провінція Флоренція). Початкову освіту з живопису дівчинка отримала в художньому ліцеї у Флоренції. З 1985 року працювала графічним дизайнером у галузі реклами, студія “AS-Admarco”, а через кілька років відкрила свою власну студію. Мікела впродовж десяти років займається рекламною індустрією, а потім захоплюється незвичайним творчістю Pebble Art, матеріалом і об’єктом якого є такий природний матеріал, як галька.

Картини з гальки - фото 2 Картини з гальки - фото 3
Картини з гальки - фото 4 Картини з гальки - фото 5

Свій внутрішній світ і настрій майстриня намагається висловити в гальці, за допомогою застосування свого незвичайного таланту і світовідчуття.

Картини з гальки - фото 6

Картини з гальки - фото 7

Тварини, рослини, хмарочоси, міста, ліси, абстрактні елементи різних форм та розмірів – головні об’єкти, зображені на гальці. Зображення настільки реалістичні, що здалеку здаються живими! Тільки придивившись зблизька, глядач розуміє, що всі малюнки нанесені на гальку. Казкові образи виконані з елементарних складових, які доступні кожному.

Картини з гальки - фото 8 Картини з гальки - фото 9
Картини з гальки - фото 10 Картини з гальки - фото 11
Картини з гальки - фото 12 Картини з гальки - фото 13

Перспектива, увага до квітів, тіней, деталей – ключові моменти, які дозволяють додати малюнку форму і натуральність. Саме деталізація дозволяє домогтися бажаного ефекту розпису на гальці, не вдаючись при цьому до застосування чарівної палички, користуючись тільки майстерністю і уважністю.

Картини з гальки - фото 14 Картини з гальки - фото 15

Роботу майстриня починає з вивчення і дослідження гальки. Потім матеріал промивається, а потім сушитися під сонячними променями. Залежно від початкової форми матеріалу, в голові Мікеле «народжуються» ідеї щодо пожвавлення гальки, шляхом зображення фарбами незвичайного і неповторного персонажу, пейзажу, сюжету.

Залишити коментар

*

Вгору