Кендал Дженнер потрапила в лікарню

Кендал Дженнер опинилася в лікарні з діагнозом «критичне виснаження». Ця новина з'явилася в мережі сьогодні вранці, і відразу викликала багато питань. Дженнер не стала замовчувати цю історію і зізналася, що сама досить сильно переживає через свій стан.

Зі слів дівчини, причиною виснаження стало моделювання графіків роботи і велику кількість реаліті-шоу з її участю. Як стало відомо, її 20-річний брат Роб Кардашьян також переживає труднощі зі здоров'ям. На цьому тижні у нього діагностували діабет.

Кендал зізналася, така ситуація повинна послужити для неї уроком, і надалі, вона постарається уважніше стежити за своїм здоров'ям.

На сьогоднішній день Кендал Дженнер залишає за собою багато невизначеності. Зірка реаліті-шоу категорично проти того, щоб афішувати свої особисті відносини і прагне не допускати появи в ЗМІ інформації про своїх бойфрендів. Але також Дженнер вирішила заінтригувати своїх прихильників новиною про те, що її справжні стосунки, можливо, відкриються в наступному році. Чи є це правдою або ж простим піар-ходом - залишається тільки гадати.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору