Жіночий журнал JIJOUR

Днями Кеті Холмс дала відверте інтерв'ю одному відомому журналу.Кеті Холмс: «Я ні про що не шкодую»

«Я не шкодую ні про що у своєму житті. Я засвоїла уроки, і вони ведуть мене до наступних подій. Я просто йду далі»,- сказала Холмс.

Життя актриси сповнене яскравих подій, і вона зізнається, що нехай деякі з них склалися не так, як їй хотілося б, вона намагається змиритися. Зовсім недавно, Кеті принесла публічні вибачення колезі, яку вона образила на ґрунті релігійних поглядів. Тепер, усвідомивши свою неправоту, Кеті бажає їй тільки щастя в майбутньому.

На рахунок розриву з Томом Крузом, актриса зізнається, що їх союз був не з легких. Але вона щиро вдячна, що зараз у неї є чудова донька. Зі слів Холмс, бути матір'ю це саме відповідальне і важке заняття в світі.

«Я проста людина. Коли з'являється необхідність, я користуюся метро і таксі. А якщо мені треба кудись терміново потрапити, я зроблю все, щоб опинитися там вчасно», - сказала Кеті. Також Холмс зізналася, що коли в неї поганий день вона йде на прогулянку. Дивлячись на людей, спостерігаючи за сторонніми, актриса відволікається від проблем і так бореться з апатією.

Сьогодні, Кеті Холмс з упевненістю заявляє, що якщо бажаєш отримати щось, треба працювати. Тільки цілеспрямованість і ризик дозволять піднятися на вершину успіху.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору