Різниця в психології, поведінці, характері чоловіка і жінки дуже явні. ;D Що ж являють собою ці дві протилежності роду людського? Більш ідеального в своєму розвитку, ніж чоловік і жінка, природа вигадати не змогла. Два поли дозволяють природі в боротьбі протилежностей досягти вищої гармонії.

Поради для сімейного щастя

Світло і тінь, життя і смерть, добро і зло, любов і ненависть – буквально все в житті побудовано на запереченні одне іншим та на самоствердженні одного за допомогою іншого. Співіснування двох статей не становить в цьому ніякого виключення. Вже на рівні найпростіших спостерігається боротьба за володіння однієї статі іншою.

Теж і в історії людства. Людина тільки внесла в цю боротьбу деяку різноманітність. Чоловік, відчувши силу, з задоволенням поширив її на більш слабку половину – жінку. Форма влади змінювалася в залежності від епохи, рівня розвитку, соціальної формації. Від первісно-общинного ладу через століття до наших днів чоловік разом з силою отримав можливість реалізувати їх у суспільстві. Якщо в процесі свого розвитку це був лицар в обладунках, який міг вбити суперника, завоювати і привести в дім красиву жінку, не особливо домагаючись її кохання *IN LOVE* , то зараз – це лицар, але не завжди володіє розвиненою мускулатурою, без обладунків, без права вбивати суперника і завойовувати жінку. І, звичайно, йому «лицарю» буває дуже важко поєднати в собі минуле і століттями укорінене «лицарство» з непривабливою роллю помічника по будинку: збігати за хлібом, випрати пелюшки і т.д.

Поради для щасливого сімейного життяОсь це і є причиною того, що в ньому часто прокидається «бунтівний дух», особливо виявляється після алкогольного сп’яніння. Поєднати протилежні якості («лицар» і помічник), вкрай необхідні для нормальних взаємин в сім’ї, може будь-яка тактовна і розумна жінка. Адже так просто, зробивши великі очі, уважно вислухати байки, які наплете повернувшись додому чоловік. Адже вони за своєю природою, незалежно від віку та інтелекту, позери і хвальки. Їм, як їжа, необхідна з боку жінки психологічна підтримка і віра у свої можливості. *OK*

Позахоплюватися «успіхами» чоловіка, його заробітком, його здібностями і він стане абсолютно ручний, щасливий і справді буде енергійно добиватися успіхів на всіх етапах життя. Якщо ви не вислухаєте його, не звернете уваги на його здібності, то він замкнеться у собі і поступово перетвориться на невдаху, втрачаючи інтерес до будинку, від того, що його не розуміють. Чи можна собі уявити, що тигр, розгулюючи в джунглях, стане стрибати через вогнище, а разом з тим в цирку досить ніжного голосу дресирувальника і він з готовністю на його прохання кинеться в вогняне коло. Хіба це не приклад того, як потрібно поводитися з чоловіками. 😀

Залишити коментар

*

Вгору