Справжня жінкаУ всі часи в різних народів було своє поняття справжньої жінки. Для одних це блакитноока блондинка, для інших кароока темноволоса «залізна» леді, а для третіх татуйованому-пірсингована неформалка. %) Справжнім жінкам присвячували вірші, пісні, розповіді, їх обожнювали і їм поклонялися. Для більшості характеристики справжньої жінки диктувала мода, але як відомо мода швидкоплинна і сьогодні вона одна, а завтра вже інша.

Насправді, я вважаю, що справжня жінка – це образ, уявлення кожного чоловіка про свій жіночий ідеал O:-) , і в кожного чоловіка він свій. Тому, нижче, я опишу свій образ справжньої жінки, який не претендує бути еталонним, це просто моє уявлення про образ справжньої жінки. *YES*

Яка вона справжня жінка?

Волосся

У справжньої жінки повинен бути справжній природний колір волосся. Ну хоч вбийте мене, але я не розумію, навіщо жінки перефарбовують своє гарне волосся в якісь інші, іноді навіть незрозумілі кольори. Якщо це робиться для зміни іміджу, так підіть і зробіть нову зачіску. Якщо це для коханого чоловіка, то не треба йти на такі жертви, думаю він, якщо вас любить, так любить таку як є, а якщо ні, то нехай «йде лісом» ;D

Одяг

Справжня жінка повинна знати толк в одязі, вона повинна, як то кажуть, одягатися «просто, але зі смаком». Справжня жінка не повинна виглядати вульгарно й зухвало. Вона не повинна носити занадто відкриті наряди, щоб не отримувати непристойних пропозицій. На одязі не повинно бути купи якихось «пабрікушек» і нікому не потрібних «вісюлек». Лише вишукані намиста. Я вважаю, що у відвертому еротизмі немає нічого сексуального та привабливого. *YES* Ця еротичність завжди випадкова – може несподівано впасти бретелька сукні або злегка задертись поділ на мить відкривши панчіх.

Макіяж

У справжньої жінки не повинно бути багато макіяжу. Макіяж не повинен міняти її на стільки, що після його зняття її важко впізнати. Він повинен прикрашати жінку, підкреслювати її самі гарні риси обличчя, її індивідуальність і приховувати недоліки. Навіть самий пронирливий чоловік не повинен відразу визначити, що на дівчині є макіяж, так як її макіяж повинен гармоніювати з її природною красою.

Здоров’я

Справжня жінка повинна мати красиву і струнку фігуру. O:-) У неї має бути пряма постава, вона не повинна сутулитися і горбиться. Хода має бути рівною. Справжня жінка повинна підтримувати себе у формі, але це не означає, що біцепси у неї повинні бути як у бодібілдера зі стажем. Справжня жінка повинна мати хороше здоров’я. Для справжньої жінки не прийнятно вживання величезної кількості алкоголю, сигарет, а наркотики це, взагалі, табу. Не знаю як кому, а мені досить неприємно цілувати жінку і відчувати при цьому присмак тютюну.

Прикраси

На справжній жінці не повинно бути позбавлених смаку, громіздких прикрасах, тому що такого типу біжутерія викликає асоціацію з циганками. Я вважаю, що на справжній жінці не повинно бути пірсингу і величезної кількості татуювань. =-O Пірсинг створює сприятливе середовище для скупчення бруду і розповсюдження інфекції у місці проколу, а кільця і сережки в носі, особисто у мене викликають асоціацію з биками і іншим худобою. Велика кількість ж татуювань асоціюється з мафією, бандитами, панками і недозрілою молоддю. Я вітаю наявність невеликий, красивих татуювань в якомусь місці, яке не доступне для загального огляду

Мова

Справжня жінка не повинна вживати лайливих слів. Також мова повинна бути чіткою, а найголовніше красивою і мелодійною. Своїм голосом жінка повинна гіпнотизувати чоловіка, а не вганяти його в ступор від свого писклявого, дитячого, «гламурного» або до жаху крикливого голосу.

Освіта

Справжня жінка має бути розумною, освіченою, мати які-небудь захоплення або хобі. Вона повинна бути відкритою і доступною у спілкуванні. З справжньою жінкою завжди є про що поговорити, про музику, про фільми, про мистецтво, високі матерії і звичайно ж про кохання і її поглядах на світ. ;D У неї повинна бути своя думка, яку вона може відстояти, що її робить цікавим співрозмовником.

Ось, власне і все. Це мій ідеал справжньої жінки. Можливо комусь він не сподобається, хтось назве його фантастичним, але на те це і ідеал, що він практично недосяжний, хоч до нього треба прагнути!

Мітки: ,

Коментарів

2
  • Наташа

    18.03.2012 18:56

    Дуже гарна стаття, мені сподобалася.Мабуть саме такой має бути справжня жінка, я буду іти до своєй мети стати ідеалом справжньої жінки…. Знаю буде тяжко, але я старатимусь…Дякую!!!!

  • Соломія

    21.04.2012 15:23

    А я підходжу під цей опис, мабудь я идеал)))

Залишити коментар

*

Вгору