Вирішив на JIJOUR підняти тему здоров’я, а точніше поговорити про здоров’я та його зв’язок з любов’ю. *IN LOVE* У дитинстві ми особливо не замислюємося про стан свого здоров’я. Ми безтурботно бігаємо по вулицях, не дивлячись по сторонам на пролітаючі повз машини, лазимо по високих деревах, стрибаючи як мавпочки з гілки на гілку і дивуємося, коли чуємо як наші батьки на кожному застіллі бажають здоров’я імениннику.

З часом, а точніше з роками, ми починаємо розуміти, що все ж таки, здоров’я має значення і не дарма за нього піднімають тости. Зазвичай це ми розуміємо тільки тоді, коли воно нас починає турбувати: коли починає колоти в боці при ходьбі по сходах, коли починає на погоду боліти голова або ломити кістки від переломів, перенесених в дитячому віці. Тоді й з’являється в нашій голові питання: «Чи здоровий я?». *SCRATCH*

Чому ж ми безтурботно ставимося до свого здоров’я?

Здоров'я і любовЧому так виходить, що ми думаємо про здоров’я лише тоді, коли у нас щось болить? *DONT_KNOW* Трохи подумавши, я прийшов до висновку, що це великою мірою пов’язано з нашим вихованням. У моєму дитинстві і юнацтві більшість дітей і підлітків виховувалися не батьками, а телебаченням і вулицею. А що нам показують по «зомбоящику»? Курців і тих, хто п’є зірок Голлівуду або шоу бізнесу, радісних дітей, що біжать в МакДональдс до веселих клоунів, кумирів молоді поглинають чіпси і запиваючи їх Кока Колою, а також багато іншої «сміттєвої» інформації, яка потрібна лише для просування товару величезних корпорацій, які начхати на наш з вами здоровий організм, адже про нього завжди може подбати не менш могутня фармакологія. ;D Ось те, що дають нам наші «вихователі». А як же батьки? Більшість батьків моїх однолітків йшли з головою в бізнес і заробляння грошей, а на дітей вже не вистачало часу. У підсумку, на багато життєві принципи у дітей на підсвідомому рівні формуються, спочатку, не вірні уявлення.

Є зв’язок любові і здоров’я?

Тепер розглянемо зв’язок любові *IN LOVE* та здоров’я. Думаєте його немає? Але ви помиляєтеся. Цей зв’язок настільки тісний, що одне не може бути без іншого. Тривала відсутність любові в житті людини, через якийсь час починає негативно впливати на його організм. Людина впадає в депресію, у неї з’являється апатія до життя, роботи і навіть відпочинку. Недолік любові зазвичай починає компенсуватися сигаретами, алкоголем, наркотиками і великою кількістю тістечок і булочок, а це природно б’є по здоров’ю. Але, наприклад, знову в житті людини з’являється любов і тепер дайте собі відповідь на таке питання: А чи можна по-справжньому насолодитися любов’ю чи займатися сексом з любимою людиною якщо вже немає здоров’я? *DONT_KNOW* … Ні! Коли здоров’я підірване до такого стану, що думки про любов постійно перериваються думками як видужати, то і любов у підсумку можна втратити. Виходить замкнуте коло.

Вихід є

Вихід є завжди – це здоровий спосіб життя. Треба себе змусити правильно харчуватися, займатися фізкультурою, позбутися шкідливих звичок, завжди бути в хорошому настрої і тоді до вас повернеться і здоров’я, і любов *IN LOVE* і світ наповниться яскравими фарбами. Вам буде хотітися жити, і не просто жити, а жити на “повну котушку». Але необхідно, не тільки самим дотримуватися здорового способу життя, але також виховувати їх у своїх дітей, онуків і навіть друзів.

А як ви ставитеся до свого здоров’я? Ведете здоровий спосіб життя? 😉

Залишити коментар

*

Вгору