Справжній чоловікВирішила слідувати за коханим, який поділився своїми думками на тему справжньої жінки, і описати образ справжнього чоловіка. ;D

Звичайно ця тема дуже індивідуальна і міряти всіх під одну гребінку теж не можна. Але, все ж таки існують деякі подібності та особливості, які для всіх важливі. Наприклад, сумніваюся, що жінкам подобатися коли чоловік не дотримується правил особистої гігієни або цілодобово ледарює, розмовляє чистим матом або махає кулаками часто …

Справжній чоловік, хто ж ти?

Образ справжнього чоловіка у мене асоціюється з мужністю, хоробрістю, галантністю, вихованістю, освіченістю, витривалістю, солідністю.

Якщо ж на образі жінки O:-) в більшості випадків робиться акцент на красу, зовнішність і жіночність, то для чоловіка мати гарненьку зовнішність не обов’язково. Іноді це є навіть мінусом. Я звичайно, не кажу, що чоловіки повинні бути невродливі, просто сутність справжнього чоловіка виражається не в цьому. Він просто повинен бути доглянутий. Знати, що таке правила особистої гігієни .. влітку, заходячи в громадський транспорт, я часом сумніваюся, що більшості чоловічого населенню це відомо. Ясна річ, що спека ще в цьому допомагає, але все ж душ і різні засоби особистої гігієни ніхто не відміняв. Справжній чоловік не повинен забувати про чистоту волосся і їх стрижку, ну раз зачепились, то і про легкий манікюр, педикюр і гоління теж.

Справжній образ чоловікаЩе хочу відзначити почуття смаку. Просто іноді дивишся, як одягаються чоловіки, то на сміх тягне. *ROFL* Не завжди те, що модно і продається в магазині, підходить усім. А взагалі, ідеальний одяг справжнього чоловіка – це хороший класичний костюм. Безпрограшний варіант.

Природно, справжній чоловік ніколи не підніме руку на свою кохану жінку, та й жінку взагалі, дітей, та й просто людей. Лише тільки з метою самозахисту або захисту близьких людей. Звичайно ж, до рукоприкладства справжній чоловік повинен звертатися в саму останню чергу, спочатку варто спробувати вирішити конфлікт мирним шляхом. ;D

Справжній чоловік ніколи не буде тікати від неприємностей у кущі, уникати відповідальності. Справжній чоловік повинен вміти постояти за свою честь і честь близьких йому людей. Він повинен бути впевненим у собі і в своїх силах, у своїх вчинках і думках. Але разом з тим, як і будь-яка людина, справжній чоловік повинен уміти визнавати свої помилки, йти на компроміси.

Справжній чоловічий ідеалРано чи пізно, закохавшись, справжній чоловік захоче створити сім’ю. Так ось, він повинен зробити все можливе для її забезпечення і захисту.

Ніколи не зраджувати друзів і не зраджувати дружині. *YES*

Ще справжній чоловік повинен уміти грамотно спілкуватися, вміти донести до людей свою думку. Відсутність матів і слів-паразитів вітається.

В обов’язковому порядку цей чоловік повинен займатися постійним саморозвитком і самоосвітою. Ставити перед собою цілі і досягати їх. Бути цілеспрямованим.

Справжній чоловік повинен стежити за своїм здоров’ям, *YES* а також бути в спортивній фізичній формі. Правда є жінки, яким подобається животик улюбленого у вигляді «подушки безпеки». Але все ж таки надмірна вага веде до погіршення здоров’я.

Природно ніяких шкідливих звичок і зловживань у справжнього чоловіка не може бути.

Вміти насолоджуватися життям і цінувати всі моменти, даровані ним. *THUMBS UP*

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору