14 лютого – прекрасне свято, день святого Валентина. Тому пропонуємо вам декілька веселих конкурсів для проведення цього свята.

Конкурси на день святого Валентина

  • Конкурс «На швидкість». Необхідні реквізити – м’ячики, тенісні кульки чи інші предмети, складені по чотири штуки в тазики, дві дитячі лопатки. У конкурсі беруть участь два гравця, це може бути сімейна пара або ж неодружена. Завдання конкурсу – затиснути між колінами лопатки і за сигналом лопаткою взяти з тазика кульку і перенести таким чином його в інший тазик на протилежній стороні. Переможцем вважається той, хто впорався з усіма кульками швидше.
  • Конкурс «На влучність». Реквізити – кілька трилітрових банок і волоські горіхи. Завдання – потрібно потрапити в банку горіхом з відстані в три метри. Складністю є те, що всього одна спроба. Перемагає той гравець, який першим потрапив горіхом в банку.
  • Конкурс «Скарбничка». Вам знадобиться – велика і важка залізна монетка, бутафорський великий гаманець. У конкурсі беруть участь пари. Дівчатам до поясу прив’язують гаманці, а хлопцеві на нитці монету. За сигналом потрібно дуже швидко монетку покласти в гаманець, не допомагаючи собі руками. Переможцем оголошується пара, що перша справиться із завданням.
  • Конкурс « Апельсинова долька». Для проведення конкурсу знадобляться стільці, апельсини і пов’язки для очей. Беруть участь у конкурсі пари. Дівчатам зав’язують очі, а хлопці оголюють торс, лягають на стільці, після чого їм на груди кладуть рівну кількість шматочків апельсина. Після сигналу дівчата повинні знайти і з’їсти всі часточки апельсина, при цьому не допомагаючи собі руками. Та дівчина, яка швидше впоралася всіх стає переможницею.
  • Конкурс «По стосу». Знадобляться стільці, зав’язки для рук, чарки з горілкою і апельсин. Беруть участь як зазвичай пари. Дівчата лягають на стільці, на коліна і на губи їм кладуть часточку апельсина, а на область бікіні – чарку з горілкою. Хлопці, руки у яких пов’язані, по сигналу повинні з’їсти спочатку апельсинову часточку з колін, потім випити горілки і закусити її часточкою апельсина, яка знаходиться на губах дівчини. Переможцем оголошують того хлопця, який впорався із завданням швидше за всіх.
Залишити коментар

*

Вгору