Оригінальні тексти любовних визнань у віршах і прозі. Красиві освідчення в коханні *IN LOVE* чоловікові, дівчині, жінці.

Що може бути одночасно простим і складним, ніж сказати коханій людині про те, що вона – кохана, як висловити потрібними словами бажання розділити вічність удвох? Зізнайтеся у своїх почуттях коханій людині на день Святого Валентина, можливо, сьогодні саме той день, який стане найкращою і незабутньою подією в житті. *OK*

Освідчення в коханні на день Святого Валентина

Освідчення в коханні на день всіх закоханих

Дівчинка моя, я відчуваю до тебе неймовірно велике і воістину прекрасне почуття, без якого людина не живе, а просто існує – це любов. Ти для мене все і навіть більше, ти та, заради якої я почав жити і дихати.
Я люблю тебе, і любитиму вічно!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Ти чудова і дуже дорога для мене людина. Мені так хочеться, щоб ти був (а) щасливий (а), і я буду, вдячний (на) тобі, якщо ти дозволиш мені взяти в цьому участь.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Я тебе дуже дбайливо в своєму серці зберігаю … кожен погляд твоїх гарних очей, кожне слово, що виголосили твої ангельські губки, кожну секунду, що ми були поруч. Ти цілком і повністю заполонила собою мою душу і серце … і не може моє серденько вже без тебе … я люблю тебе малятко!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Ти моє щастя, моє серце, моє життя!
Я люблю тебе!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Пробач, але слів я ніжних не знайду.
Я лише хочу сказати, що я тебе люблю.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Моє солодке малятко. Я тебе люблю і обожнюю. Я думаю, що навіть найкрасивіші визнання все одно не відображають твоєї ангельської краси і ніжності, любові і ласки. Я люблю тебе!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Якщо одного разу настане день, коли в моєму серці не залишиться місця для тебе це буде найчорніший день в моєму житті. Тоді в ньому не залишиться ні краплі радості, і життя втратить сенс. Я тебе люблю.

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Я подарую тобі світанок, місяць і зірки, місячне світло. І вітерець, такий ніжний, як губ дотик. Я подарую тобі себе, тому що, я люблю тебе!

*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Ти зігріваєш душу мені, ти опромінюєш життя моє, з тобою я як в щасливому сні, ти – диво, я, тебе люблю!

Залишити коментар

*

Вгору