Короткі весільні сукні – новий тренд у світі весільної моди

Сучасні уявлення про красиве весільне вбрання – принаймні, з точки зору модних дизайнерів – вже давно вийшли за рамки класики. На зміну традиційним пишним білим весільним сукням поступово приходять нові, більш сміливі в плані дизайну моделі – наприклад, весільне вбрання всіх кольорів веселки, аж до радикального чорного кольору, або короткі весільні сукні.

Короткі весільні сукні

У той час як в колекціях pret-a-porte сезону весна-літо 2011 модні дизайнери практично одноголосно приділили найбільшу увагу довжині максі, весільні сукні 2011, навпаки, значно втратили в довжині. Коротке весільне вбрання у своїх нових колекціях запропонували найавторитетніші представники світу моди – від Marchesa до Оскара де ля Рента. Цікаво, що до сезону весна-літо 2011 оригінальні рішення для весільної моди запропонували навіть дизайнери, які практично ніколи не виходили за рамки традиційних весільних ансамблів – наприклад, Вера Вонг, в новій колекції якої можна зустріти і кольорові весільні сукні, і короткі, романтичні сукні. ;D

Менше – не значить гірше!

У нових колекціях модні дизайнери в черговий раз спробували змінити традиційне уявлення про весільну сукню – яка повинна бути обов’язково білою і неодмінно довгою. Не можна сказати, що ця спроба виявилася невдалою – навпаки, запропоновані найбільшими модними брендами короткі весільні сукні ні в чому не поступаються більш традиційним моделям. Весільні наряди сезону весна-літо 2011 можуть, бути і традиційно романтичними, і більш «дорослими», елегантними, і навіть суворо-лаконічними.

Коротка весільна сукня Коротке весільне плаття

Так, наприклад, американський дизайнер Оскар де ля Рента у своїй новій весільній колекції запропонував, мабуть, ідеальну версію короткого весільного плаття: романтичний наряд з ніжного біло-рожевого мережива з квітковою вишивкою, основу силуету якого склало поєднання обтягуючого, корсетного верху і короткої, але пишної спідниці. Нетрадиційний весільний наряд доповнює своєрідну накидку з майже прозорої білої тюлі, що створює ілюзію певної закритості сукні.

Коротке весільне плаття 2011 Коротка весільна сукня 2011

Французький модний дім Monique Lhuillier в рамках Тижня весільної моди продемонстрував не менш гарний варіант короткого весільного плаття, у дизайні якого поєднуються все той же Корсетний верх без бретелей з вишуканою вишивкою блискучим бісером і короткою пишною спідницею, за рахунок оригінального драпірування більше нагадує екзотичну квітку, ніж предмет одягу. *YES* А американський бренд Melissa Sweet запропонував, скоріше, молодіжний варіант – коротке весільне плаття з обтягуючим верхом без бретелей і расклешенною спідницею, прикрашеною численними штучними трояндами з шовку.

Весільне коротке плаття Весільна коротка сукня

Модний бренд Marchesa, чиї вишукані вечірні сукні вже давно завоювали серця голлівудських зірок, у своїй новій колекції також передбачив кілька варіантів коротких весільних суконь – за красою ні на йоту не поступаються традиційним довгим нарядам. Короткі весільні сукні, що поповнили колекцію Marchesa, оцінять наречену з самими різними смаками – дизайнери створили і більш молодіжні варіанти, наприклад, міні-сукні з верхньою мереживною спідницею і широким атласним поясом-стрічкою, і варіанти трохи більш стримані – в тому числі елегантну коротку обтягуючу весільну сукню традиційного білого кольору.

Лаконічний стиль короткої весільної сукні

Укорочена довжина весільного плаття в новому сезоні стала лише одним з наслідків тренда, вплив якого можна помітити в багатьох дизайнерських колекціях – а саме, зростаючої популярності мінімалістського стилю. Хоча, здавалося б, лаконічний стиль весільного вбрання аж ніяк не властивий, модні бренди успішно продемонстрували, що часом навіть досить просте, виконане в мінімалістському стилі весільне плаття здатне перетворити наречену на справжню принцесу. O:-)

Короткі весільні плаття

У числі брендів, у новому сезоні запропонували майбутнім нареченим лаконічні короткі весільні сукні, виявилися, в тому числі, Alberta Ferretti, вишукані короткі весільні сукні якого нагадують туніки старогрецьких богинь, і Elie Saab, в капсульної весільної колекції для Pronovias запропонував саме зручне рішення – весільні сукні з короткою спідницею, але довгим шлейфом.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору