Кортні Кокс розійшлася з коханим. Кортні Кокс і Джонні Макдейд розірвали заручини

Пара зав'язала стосунки близько двох років тому, а в середині 2014 року, заявила про заручини. Ця новина привернула багато уваги. І в інтернеті поширилося масове обговорення майбутнього весілля. Ні в кого не виникало думок про не серйозність пари, адже вони виглядали дійсно щасливими. Але ось через 17 місяців Кортні і Джонні прийняли рішення розійтися. Від близьких до пари джерел стало відомо, що причиною розлучення став різний темп життя – вони просто у цьому не зійшлися. Справа в тому, що Кокс дуже соціально активна на відміну від Макдейда. Це трохи дивно, враховуючи їх різницю у віці. І хоча вони намагалися зробити спробу зберегти союз за допомогою терапії, але, мабуть, нічого не вийшло. Напередодні Дня Подяки чоловік переїхав від Кортні.

Нагадаємо, що у Кокс це був би другий шлюб. Від першого чоловіка, Девіла Аркетта у неї є дочка Коко. А для Джонні Макдейда цей союз став би першим.

Шанувальники абсолютно не підтримують розрив пари, кажучи, що вони дуже підходили одне одному. Але як знати, можливо, ще не все втрачено, і вони через деякий час відновлять відносини, так як жодна зі сторін поки не дала коментарів.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору