Кріс Хемсворт сказав «прощавай» місту Тинселтаун після того, як він і його дружина Єльза Патакі зважилися переїхати в Австралію з сім'єю. Кріс Хемсворт переїхав до АвстраліїАктор поділився, чому вони прийняли рішення переселитися в Байрон-Бей.

«Нещодавно у мене з'явилися діти і тим же часом моя кар'єра розвивалася дуже швидко. Ми прагнули оселитися там, де не буде по шість папараці навколо. Їх, напевно, ніде немає так багато, як у Лос-Анджелесі. Навіть здається, що вони цілодобово поруч . Ми задихалися. Через фотографів ми відчували себе в скляній кулі», - сказав Кріс

Зараз Хемсворт разом з дружиною і трьома дітьми – трирічною Індією Роуз, і близнюками Трістаном і Сашею, яким рік, переселилися в Австралію. Кріс розуміє, що переїзд може завдати шкоди його кар'єрі, але зізнається, що воно того варте.

Вони вибрали тихе місто з великою кількістю сільського господарства, в 1,5 годинах їзди від Мельбурна. Актор каже, що для його сім'ї це ідеальні умови життя. Діти можуть насолоджуватися природою, веселитися на свіжому повітрі. А дружина перестала хвилюватися, що з-за рогу за нею постійно стежить фотокамера.

«Тепер я можу приділяти більше уваги своїй сім'ї, а не відволікатися на журналістів. Цей переїзд зробив наше життя спокійніше».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору