Жіночий журнал JIJOUR

Крісті Брінклі відмітила 62-річчяКрісті Брінклі, яка відсвяткувала свій День народження у вівторок, відзначила цю подію в компанії свого нового бойфренда Джона Малленкампа. Судячи з фото щасливої моделі - вони відмінно провели час. Крісті багато посміхалася під час обіду.

Брінклі і Малленкамп почали зустрічатися у вересні. А вчора їх застали фотографи біля входу в ресторан, коли вони ніжно трималися за руки. На Брінклі було довге плаття з квітковим малюнком, замшеве пальто в тон до чобіт, а музикант був у костюмі. Точно не відомо, який подарунок підніс Джон своїй дамі, але судячи з щасливого виразу її обличчя - вона залишилася задоволеною.

62-річна супермодель почала святкувати свій День народження ще на вихідних, зібравши разом на звану вечерюсім'ю і друзів. У цей знаменний день вона отримала в подарунок великий торт зі своїм фото. І хоча фотографія для торта Крісті була досить специфічною, (модель була з зібраними в хвіст волоссям і масці на обличчі) це аж ніяк її не образило.

Варто відзначити, що в такому, досить шанобливому віці, Брінклі виглядає просто приголомшливо. Супермодель ніколи не заперечувала, що доглядає за собою за допомогою різних засобів, і навіть не виключила можливість звернення до пластичного хірурга.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору