Проблеми молодої сім'їЯкі райдужні картини майбутнього малюють зазвичай закохані. В очікуванні казки вони сміливо вступають в шлюб, будучи впевненими, що це любов і назавжди. І ось з ролі закоханих голубків, з прогулянок під місяцем і жарких зізнань, обидва занурюються в сімейний побут. Тут і починається зіткнення з реальністю, в якій принцеси стають біля плити, а принци змінюють коня на диван. Про те, з якими проблемами доводиться стикатися молодій сім’ї, “JIJOUR” і поговорить з Вами сьогодні.

А раніше ти мені квіти дарував …

І квіти дарував, і вірші писав, і на балкон підіймався. А тепер все змінилося фразами: «Коли ти вже зберешся? Що у нас сьогодні на вечерю? »Куди поділася романтика? Перш, ніж задавати це докірливt питання своєму чоловікові, дружині варто звернути увагу, а чи не змінилася вона, ставши дружиною? Найчастіше виявляється, що побут змінює обох. Навіть скоріше не змінює, а просто повертає чоловіка і жінку в їх звичний світ. Адже в період любовних зустрічей всі ми намагаємося якомога краще виглядати, підбираємо ласкаві слова і мило посміхаємося коханій людині. Але в реальному житті всі ми живі люди. І настрій може бути поганим, і втома нестерпна, і самопочуття не з кращих. Тому, якщо хочете, щоб чоловік залишався принцом, залишайтеся принцесою завжди. Не вийде? Це природно і нормально, тоді і не варто вимагати того ж від коханої людини. Існує багато етапів відносин, і цінності флірту і залицянь з часом змінюються іншими – сімейними цінностями. Це зовсім не означає, що чоловік більше не повинен приділяти Вам увагу, просто вона тепер має виражатися не тільки в квітах. Чоловікам, втім, все ж не треба забувати, що жінка в будь-якому віці любить слова. Для кожної жінки важлива підтримка і відчуття, що для свого чоловіка – вона найкраща.

Ти мене не чуєш!

Сварки в сім'їЩе одна історія, часто зустрічається в молодих сім’ях. Особливо актуальна ця проблема для партнерів, кожен з яких був єдиною улюбленою дитиною в сім’ї. Чути одне одного – це дорогого коштує і дається не всім і не відразу. Для початку навчіться просто слухати, навіть якщо Вам чужі слова коханої людини, просто спробуйте почути те, що вона намагається до Вас донести. Навчіться розмовляти одне з одним. Не замовчуйте свої образи і не доводьте ситуацію до температури кипіння. Майже всі непорозуміння зазвичай виникають через елементарну недомовленість. Необхідно навчитися обговорювати проблеми до тих пір, поки це можна зробити спокійним тоном. Намагайтеся м’яко і щиро пояснювати рідній людині, що Вас тривожить і що засмучує. Виникнення таких ситуацій нормально, адже раніше Вам майже ніколи не доводилося обговорювати спільні проблеми. Ніколи не переходьте межу поваги в сім’ї. Якими б неприємними не видалися слова партнера, не опускайтеся до принижень і образ. Важливо також згадувати іноді, що Ви вже не в ролі примхливої ​​дитини, і всі проблеми, що виникають у Вашій родині, це вина вас обох.

Вона думає тільки про дитину.

Одним з переломних моментів у житті молодої пари є народження дитини. Дев’ять місяців жіночих примх змінюється повним поглинанням жінки дитиною. Досить часто сім’ї розпадаються саме після появи первістка. Чоловікові, після періоду вагітності дружини хочеться отримати, нарешті, ту увагу, турботу і ласку, яку він дарував їй весь цей час. Жінка ж, народивши дитину, цілком занурюється в материнські турботи. Тут і виникає величезна кількість взаємних докорів – ти не допомагаєш мені з дитиною; ти не приділяєш мені ніякої уваги тощо. Список можна продовжувати до нескінченності. Нерідко у чоловіків виникає якась ревнощі, адже дружина, знайомлячись з роллю матері, перестає зовсім помічати свого чоловіка. Що вона ще часто перестає робити, так це доглядати за собою. «Все найкраще – дітям» – золоті слова, та про себе теж не варто забувати. Так, тепер Ви – мати, але Ви ще й дружина і, головне, що Ви завжди – жінка. Чоловікам же варто приборкати свої ревнощі, і надати підтримку своїй дружині. Наприклад, влаштовувати їй невеликі «вихідні» як матері. Так жінка зможе не втратити інтереси в житті і зберегти себе як жінку. Нехай у неї буде можливість зустрітися з подругами або сходити на фітнес, щоб повернути свою колишню форму.

Народження дитини

Проблем, що виникають після весілля може бути дуже багато, але ніколи не забувайте про те, що тільки від Вас обох залежить, чи буде Ваше життя схожим на казку або ж перетвориться на гнітючу рутину. Любіть і поважайте один одного! @}-]-

Коментарів

1
  • Іра

    12.07.2016 11:55

    Про підводні камені молодої сім’ї читайте в першому україномовному психологічному журналі “Експеримент” (№6) http://www.experyment.com.ua

Залишити коментар

*

Вгору