Історія фліртуТемою сьогоднішньої статті, є флірт. Я вважаю, що флірт лежить завжди в основі будь-яких відносин між партнерами і саме при правильному і вдалому флірті можна домогтися розташування до себе коханої людини. Але як любов *IN LOVE* , так і флірт – це мистецтво, якому треба вчитися.

Саме слово флірт (англ. flirt) до нас прийшло з англійської мови. Дослівно воно перекладається, як кокетство, любовна гра або залицяння. Сам флірт проявляється в манері поведінки, в основі якої лежить обмін знаками уваги, які часто мають сексуальний підтекст. Зазвичай розрізняють 2 види флірту. Жіночий флірт – кокетування, і чоловічий флірт – зваблення.

Сама історія флірту корінням уходить в сиве століття, коли зароджувалися великі цивілізації. Родоначальницею флірту можна вважати Клеопатру, царицю Єгипту. *YES* Для залучення уваги чоловічої статі вона використовувала різні пахощі і олії, а також особисто винайшла відвари, які надавали її очам особливого чаруючого блиску.

В Індії, ази і секрети мистецтва зваблювання були описані у всіма відомій книзі «Кама Сутра». ;D Приміром, один із способів називався «гра у воді» – коли чоловік пірнав у воду, підпливав до жінки, що купається у воді, а потім на деякий час випливав, торкався її і занурювався знову у воду.

Флірт

З часів Клеопатри, флірту мало хто приділяв особливу увагу, аж до XVII століття, коли відомий англійський письменник Лорд Честерфілд дав друге народження флірту, описавши його значення. 🙂

Вже починаючи з 14 століття, флірту почали приділяти все більше і більше уваги і спокуса перетворилася на справжнє мистецтво. Засобами зваблювання стало служити практично все – зачіска, взуття, одяг, різні аксесуари, парфуми і звичайно ж манера поведінка. *YES* Як леді, так і звичайні куртизанки, почали прагнути підкреслити свою жіночність і сексуальність. Вони туго затягували корсети, одягали сукні з декольте, робили оригінальні зачіски і оголювали плечі. Активно почала розвиватися ювелірна майстерність, так як у золотих і срібних прикрас з’явилася нова функція – залучення уваги чоловіків до голих ділянках тіла: зап’ясть і шиї. У ці часи з’явилися такі аксесуари, як ажурні парасольки, букети живих квітів в руках у дам, віяла і химерні капелюхи.

Суті, правилам і технікам флірту приділяли увагу як жінки так і чоловіки. Багато філософів, письменників та діячів мистецтва намагалися систематизувати всі накопичені на той момент знання по техніці зваблення. ;D Нижче наведені деякі іскрометні фрази, які дуже точно вказують на всю суть флірту:

  • Ніколи не намагайся справити враження на жінку, інакше тобі доведеться тримати фасон до кінця своїх днів, щоб не розчарувати її. (Вільям Клод Філдс)
  • Флірт – коли жінка не знає, чого вона хоче, але всіляко добивається цього. (Леонард Луїс)
  • Шлях до серця чоловіка веде через його шлунок, але є жінки, які знають коротший шлях. (Жак Таті)
  • Мета всіх любовних маневрів – впасти удвох і як можна ближче один до одного. (Войцех Бартошевський)
  • Флірт – це спосіб жінки дати зрозуміти чоловікові, що вона готова розглядати його як сексуального партнера. (Сексолог Олександра Полеєва)

З цих висловлювань можна подумати, що флірт – суто жіноче знаряддя O:-) , але на щастя це не так, інакше б не з’явилися такі чоловічі імена як Казанова або Дон Жуан.

А як ви ставитеся до флірту? 😉 Користуєтесь, або використовували якісь техніки флірту в своєму житті? Може, саме мистецтво зваблювання, допомогло вам знайти кохану людину?

Залишити коментар

*

Вгору