Сьогодні сучасні батьки багато часу приділяють плануванню сім’ї та народження дитини. Причин для цього багато, але ретельніше всього підходять до зачаття дитини, тієї чи іншої статі. Основною причиною бажання наперед передбачити стать дитини полягає в тому, що сьогодні мало хто з батьків наважується мати двох дітей, але є й такі, кого дійсно хвилює питання як зачати хлопчика.

Як зачати хлопчика календарним методом

Дослідження в репродуктивній медицині зробили календарний метод зачаття вельми популярним, так як дає можливість визначити стать дитини з високим ступенем вірогідності (в межах 80-85%). В основі календарного методу лежить циклічність роботи жіночого організму. Як правило, у середині циклу відбувається овуляція, яка і є сигналом, що організм майбутньої матері готовий до зачаття.

Як зачати хлопчика

Для того, щоб зачати хлопчика, вам варто приділити увагу сексу за день до овуляції або протягом доби після неї. Причиною таких маніпуляцій для зачаття хлопчика є те, що сперма, яка містить в собі XY хромосоми і відповідає за зачаття хлопчика, за спостереженням медиків, є активною, але тривалість її життя дуже мала, на відміну від XX хромосом (дівчаток), які мають високу ймовірність виживання і малу рухливість.

Найскладнішим у цьому методі є визначення овуляції, так як це вимагає від жінки терпіння і скрупульозності. Найпростішим методом визначення овуляції є метод температур (календарний метод), так як вихід яйцеклітини викликає невеликий її підйом. Хоча сучасна репродуктивна індустрія вже пропонує нову методику, яка відрізняється більшою надійністю, так як дозволяє проводити визначення овуляції за допомогою тесту.

Якщо ви вже знаєте, коли у вас овуляція, але вам все ще не зрозуміло як зачати хлопчика, то тут просто сексом треба займатися за добу до овуляції або через пару годин після, тоді з імовірністю 80% можна стверджувати, що буде хлопчик. При використанні календарного методу зачаття хлопчика важливо, щоб жінка весь час перебувала в стані спокою, так як будь-яка стресова ситуація може зірвати цикл овуляції, і ви можете зачати дівчинку.

Як зачати хлопчика за допомогою харчування

Всі ми знаємо, що ми складаємося з того, що ми їмо. Як би смішно це не звучало, але біохімічний склад нашого організму багато в чому зумовлює і стать нашої дитини. Сьогодні можна говорити про високу ймовірність зачаття хлопчика, якщо у вашому раціоні переважають:

  • Напої: сік фруктовий, кава, чай, пиво, мінеральні води з содою.
  • М’ясо: різноманітні сорти м’яса і риби, у тому числі ковбасні вироби.
  • Хліб і всілякі печива, бісквіти (по можливості домашнього приготування).
  • Каші: повинні переважати злакові, особливо рис і манка.
  • Овочі: повинна переважати картопля, горох, квасоля і сочевиця.
  • Фрукти: повинні переважати абрикоси, персики, банани, апельсини, фініки і черешня.
  • Сухофрукти та олійні: гіркий шоколад, чорнослив, фініки і курага.

Як зачати хлопчика за допомогою харчування

Ці продукти будуть поставляти в ваш організм велику кількість іонів калію, які створять сприятливе середовище для виживання сперматозоїдів з ХУ хромосомами і подальшого зачаття хлопчика. Коли ви вже впевнені, що вагітні дуже важливо почати вести свій календар вагітності, він дозволить уникнути несподіваних сюрпризів.

Залишити коментар

*

Вгору