Мабуть немає жодної людини, яка би у своїх взаємовідносинах не відчувала цього почуття більшою чи меншою мірою. *SCRATCH* Іноді сидиш поруч з коханою і тут бац, у неї дзвонить телефон, вона виходить до іншої кімнати і з кимось розмовляє. Ти починаєш машинально прикручувати звук у колонок, твій слух загострюється до такої міри, що ти напевно міг би почути як стрекоче коник у кущах за кілометр від будинку. І все б нічого, але ти розумієш, що це дзвонить не подруга, а якийсь хлопець, і миттєве вмикач виникнення ревнощів переходить у стан «вкл».

Ревнощі

Так, що ж це за почуття, ревнощі? Вчені кажуть, що ревнощі – це негативне почуття, яке виникає від нестачі уваги з боку коханої людини і при цьому тобі здається, що цю увагу від нього отримує хтось інший. Але невже це почуття дійсно таке негативне?

Я думаю, що ревнощі можуть бути 2-х видів:

  1. Боязнь втратити кохану людину.
  2. Почуття власності по відношенню до коханих, а скоріше обурення через те, що хтось може зазіхнути на твою територію.

Якщо це коло ревнощів в першому випадку, то це навіть, в якійсь мірі позитивне почуття, так як це може змусити замислитися про те, що можливо у ваших взаєминах можна щось поміняти, поліпшити або урізноманітнити їх якимись новими почуттями чи емоціями для посилення вашої любові *IN LOVE* або для повернення її в русло «перших моментів» (перший поцілунок, перше визнання в любові, перший танець …), які викликають завжди самі яскраві емоції та почуття.

Ревнощі в другому випадку – це дійсно негативне почуття, яке не ґрунтується на любові, а засновано на почутті власності. І зазвичай такі ревнощі можуть призвести до розриву, тому що ревнивець починає влаштовувати скандали, сварки коханій людині, звинувачуючи його у зраді або в чомусь, чого не було.

Почуття ревнощів

Відсутність ревнощів може позначати або повну довіру один в одному або просто відсутність почуттів. Як видно і у відсутності ревнощів є дві сторони: позитивна і негативна. На рахунок повної довіри я повністю не впевнений, тому що ще не доводилося зустрічати людей, які не ревнували хоча б раз в житті

Раніше я вважав, що я не ревнива людина, але коли по-справжньому полюбив, то виявилося, що все ж таки ревнивий, але ревнощі у мене короткочасні, швидко проходить. Думаю це пов’язано з тим, що я повністю довіряю своїй найдорожчій і коханій. Також я помітив, що мені подобається коли кохана мене ревнує, напевно це мені якось підлещується і для мене це означає, що вона мене такого скиглія і «кіпішного», все ще любить. ;D

Залишити коментар

*

Вгору