Я більш ніж упевнена, що будь-яка людина, яка любить *IN LOVE* або любила, то хоча б раз у житті зазнала або зазнає в тій чи іншій мірі ревнощі. В одних людей вона проявляється, в інших доходить до параної і сцен ревнощів, може виявлятися і як образа, самоїдство, роблення виду, що все нормально і т.д. Кожна людина вибирає сама для себе сценарій поведінки при ревнощах, але хочу запропонувати кілька порад, що можна зробити, коли з’являється саме це почуття ревнощів.

Допомога при виникненні ревнощів

Отже, перша допомога при виникненні ревнощів

 1. Якщо Ви бачите, що ревнуєте, то в обов’язковому порядку необхідно собі в цьому зізнатися. Також не варто соромитися ревнувати. Зради – це справа серйозна.
 2. Не влаштовуйте шоу зі стереоефектом своїй другій половинці, але сказати все, що у Вас накопичилося все ж таки варто, тільки нормальним психічно-врівноваженим тоном. Обов’язково скажіть, що Ви саме ревнуєте, а не Вам неприємно чи щось у цьому дусі. ;D Висловіть Ваші побоювання. Повідомте про те, що Ви обурені, ображені і відчуваєте ревнощі. Не висувайте звинувачень – просто опишіть Ваш стан.
 3. Слід також з’ясувати, чи можуть бути у Вас вагомі підстави для ревнощів. Довідатися про це буде досить важко, але потрібно просто спокійно запитати: «Чи справі я ревную?«. Тут вже навряд чи відкрутитися вийде.
 4. Ні в якому разі не варто розривати любовні стосунки на підставі мнимих доказів і бурної фантазії.
 5. Ревнощі – це банальна боязнь втрати рідної Вам людини. Не забувайте про те, що Ваша друга половинка не є Вашою власністю і це як раз допоможе зменшити страх втрати.
 6. Ревнощі також можуть мати зовсім зворотну дію. Вони можуть пробудити бажання мати людину, яка Вам не підходить абсолютно. Іноді у людини спалахує сильний інтерес до другої половинки лише після того, як стає відомий факт зради. І от життя без цієї людини Ви вже не уявляєте і зводить себе ревнощами.
 7. Перша допомога при виникненні ревнощівВисока особиста самооцінка – найкращий захист від почуття ревнощів. Ви повинні бути впевнені, що Ви чудові і краще за всіх, і що Вашій другій половинці ніжний (на) тільки Ви. Звичайно ж у Вашої другої половинки повинні бути шанувальники (ці), але він (вона) любить лише Вас одного (у).
 8. Зрідка ревнощі бувають виправданими. Коли Ви знаходите докази зради, то швидше за все Ваш коханий чоловік невірний Вам. Ні в якому разі не потрібно закривати очі на цей факт. Обов’язково з’ясуйте всю правду.
  Якщо Ви все-таки з’ясували, що існує інший партнер, то простіть, але не вимагайте від нього (неї) вірності.
 9. Розходитися або залишатися, тут вже вирішувати особисто Вам.
 10. Ніколи не намагайтеся з’ясовувати будь-яку інформацію про коханця (ку), навіть якщо Ви знаєте про існування цього роману.
 11. Ніколи не намагайтеся зустрінеться з суперником або суперницею, щоб його або її залякати, нічим хорошим для Вас особисто це не закінчитися. *SCRATCH*
 12. Якщо ви пробачили коханій людині і залишилися з нею, а він як і раніше зраджує Вам і не хоче завершити свій любовний зв’язок на стороні повністю і вже, то тут тільки один вихід – розлучитися з такою людиною. Роблячи вигляд, що все нормально, Ви дозволяєте витирати об Вас ноги. Якщо ж у Вас не вистачає духу, щоб «розставити всі крапки над І», тоді зверніться за допомогою до психолога.
Залишити коментар

*

Вгору