На хвилину-другу відірвіться від своїх буденних занять – відверніться від монітора комп’ютера, натисніть кнопку на пульті і вимкніть телевізор з черговим тупуватим серіалом, перестаньте вичитувати дитину-першокласника за те, що вона підкладає кнопки на стілець вчительки – закрийте очі, і уявіть собі літнє море. Сині хвилі, що пестять золотаві піщані пляжі і роздають ляпаси скелястим кручам.

Курортний роман

П’янкий таємничий аромат повітря (і нехай позбавлені ліричної жилки циніки твердять, що це банальний запах солоної води) і вітер, який так не схожий на той пронизливий вітер, що підстерігає нас на міських вулицях восени або ранньою весною. ;D Білі вітрила яхт уздовж берегової лінії, що нагадують нам про піратів, першовідкривачів і далеких тропічних островів. Не піддається підрахунку та осмисленню кількість прекрасних і майже оголених жінок, які днями лежать на пляжах, а теплими оксамитовими вечорами відправляються, трохи менше оголеними, але не менш прекрасними, у рандеву по курортних містах … Уявили? І після цього ви зможете заперечувати, що в цій атмосфері не можна не втратити голову і не закохуватися кожен день? Двічі, тричі на день?

Так що нема чого дивуватися існуванню цього феномену людських взаємин, відомого під назвою курортний роман. Його виникнення цілком природне, хоча автор і не стверджує, що курортні романи це добре. Але вони існують, і значне число відпочиваючих на морі чоловіків знають про це не з чуток. Отже, вашій увазі пропонуються категорії чоловіків, які приїжджають на курорти і потрапляють (в деяких ситуаціях доречніше сказати вляпуватися) в романтичні історії.

Як сприймають чоловіки курортний роман

Категорія перша – ті, хто відправляються в теплі краї під час відпустки зовсім не відпочивати. Для цього типу чоловіків поняття «відпочинок» більшою мірою вміщує в себе перегляд футбольного матчу Ліги Чемпіонів у спортивному барі, виїзд на дачу «на шашлики» або регулярні походи з друзями в сауну. А ось влітку на морі вони їдуть виключно за «цим». Чоловіки не завжди і не в усьому позбавлені кмітливості, як думають про них представниці протилежної статі. У цьому випадку ми чудово розуміємо: жінки на курортах не менш схильні до любовних флюїдам, ніж чоловіки. Зрештою, жінки теж люди, їм теж хочеться відпочити від накопичених за рік проблем, від буденності, теж хочеться гостроти відчуттів і переживань. Так що представники цієї категорії, будь то молоді люди, не зв’язані шлюбними зобов’язаннями, або одружені чоловіки, які прагнуть відпочити від чоловік, твердо знають, чого хочуть від курортного роману: приємного проведення часу і ніякого головного болю про майбутнє, про можливі зобов’язання та все таке інше. У цьому сенсі курортний роман – звичайний роман, тільки майже без нервових витрат і без всякого продовження.

Категорія друга – чоловіки, які вирушають «на морі» саме відпочивати, тобто полежати на південному сонечку, побултихаться в морі, поганяти на аквабайку, зістрибнути з парашутом, сходити в короткий туристичний похід у гори, а після всього цього розслабитися на терасі, попиваючи вино і милуючись заходом. *OK* Однак опиратися горезвісної романтичній атмосфері загальної готовності до любові вони не збираються і в даному випадку багато залежить від обставин. Станеться так, що курортний роман зав’яжеться – і такі чоловіки не будуть занадто довго роздумувати, перш в цей роман пірнути з головою. На морі, влітку, у відпустці такого роду відносини сприймаються легше і простіше, тому навіщо відмовляти собі в задоволенні? – Міркують чоловіки цього типу. Навіть якщо вони невільні, терзання совісті їх не особливо мучать: це ж курортний роман, який закінчується раз і назавжди одночасно із закінченням відпустки. Вірогідність продовження виникаючих відносин у цьому випадку невелика, але все-таки вона існує, на відміну від ситуації з першою категорією чоловіків. Адже всяке в житті буває, трапляється, що й сім’ї створюються після зустрічі на курортах.

Курортний роман для чоловіка

Категорія третя і остання – чоловіки, що збирають валізи і розсаджуються по автобусах, поїздів і літаків, пункт призначення яких «море», з твердим наміром: відпочивати, відпочивати, відпочивати і нічого більше. Тут існує дві своєрідні підкатегорії. По-перше, це чоловіки, загалом і в цілому вписуються в типаж «сором’язливі ботаніки». Це люди, для яких стосунки з жінкою складаються непросто і значать дуже багато чого. Причому справа може бути не тільки у невмінні спілкуватися з жінками чи в «непривабливості» таких чоловіків: просто є ще чоловіки, які вважають, що в житті не може бути любов *IN LOVE* на місяць чи на рік, а любов має бути або на тривалий термін або зовсім на все життя. Тому вони насторожено ставляться до спроб жінок зблизитися з ними, а самі, у свою чергу, дуже нерішучі у залицяннях за вподобаною дівчиною. При цьому в переважній більшості випадків такі чоловіки щиро, по-справжньому романтичні, чим і привертають увагу досить великої кількості відпочиваючих жінок.

Другу підкатегорію «строго відпочиваючих» складають чоловіки одружені або мають постійних супутниць життя, відрізняються моральною стійкістю і вірою в свої зобов’язання. Такі чоловіки намагаються не звертати уваги на «сторонніх» жінок, а на самі курортні романи дивляться звисока як на щось банальне і вульгарне. У жіночому фольклорі такі персонажі отримали прізвисько «стійкі олов’яні солдатики», незаслужено набули іронічний відтінок. Але, як показує практика, випадку попадання і таких чоловіків під чари моря, сонця, вина і чарівної відпочиваючої з сонячного Норильська або Магадана аж ніяк не рідкість. І у випадку з цими обома підкатегоріями, «соромливими ботаніками» і «стійкими олов’яними солдатиками» ймовірність переростання курортного роману в тривалі і серйозні відносини найбільш велика. Пояснюється це тим, що ці чоловіки не розкидаються просто так словами і почуттями, так що продовження курортного роману і після завершення відпустки тут багато в чому залежить вже від бажання жінки.

Залишити коментар

*

Вгору