Курортний роман: любов з обмеженим строком

Відпустка часто асоціюється з неочікуваними почуттями, яскравими емоціями, часом, наповненим ніжними романтичними побаченнями. У цьому немає нічого дивного, тому що будь-які канікули, відпочинок, тим більше, коли він відбувається десь на морі, являє собою самий благодатний ґрунт для любові *IN LOVE* . От тільки, який буде її термін?

Курортний роман: любов з обмеженим строком

У вир з головою в курортний роман

Далеко від дому з його повсякденними проблемами, побутом, завантаженістю на роботі, людину відвідують найприємніші думки. У неї, нарешті, є час особисто для себе, і вона починає себе балувати. Свіжі фрукти, чисте повітря, тепле море, засмагла шкіра – і будь-яка відчуває себе на висоті. Природно, що тут хочеться розслабитися, проводити час в компанії приємних людей, заводити нові знайомства.

Курортний романЦі знайомства здаються легкими, ні до чого не зобов’язують. Люди займаються разом спортом, ходять на екскурсії, на дискотеку, одним словом – розважаються, проводять дозвілля у товаристві один одного, не надто переймаючись завтрашнім днем. Для обох це знайомство представляється дивним, світлим, справжнім ковтком свіжого повітря після буденних проблем.

Але іноді потрібно зупинитися і подумати, що конкретно вас так тягне до нового партнера. Якщо б не вся ця сприятлива обстановка – змогли б ви бути разом? *SCRATCH* Чи є привід в даному випадку говорити про взаємне почуття або ж це скоріше легкий флірт у вільний час, який ні до чого не зобов’язує? Якими очима ви дивитеся на чоловіка – як на супутника життя або як на випадкову пригоду у вашій курортній дійсності?

Психологи рекомендують під час подібних курортних романів для жінки не робити поспішних висновків і тим більше, не поспішати з плануванням майбутнього, що так любить прекрасна стать. Ця зустріч, швидше за все, не буде мати жодних наслідків, тому дуже небезпечно розраховувати на неї. Якщо з вами сталося щось подібне, то варто в розумних межах насолоджуватися романтичними відносинами, але не мучити себе безглуздими прогнозами.

Інша сторона медалі курортного роману

Море, сонце, пісочний пляж представляють собою одну обстановку, в якій речі сприймаються по-особливому. Часто чоловік і жінка, зустрічаючись пізніше, вже у звичному для них середовищі, розчаровуються один в одному. Навіть зовнішність може здатися зовсім іншою, не кажучи про те, що весь романтичний флер з прогулянками по нічному пляжу до того часу вже випаровується. Люди стають більш серйозними, повертаючись до своїх сімей, звичкам, робочими обов’язками.

Курортний роман на моріПравда, існують все ж історії, які закінчуються добре, коли дві людини, дійсно, знаходять один одного. Їх відносини починаються як курортний роман, який, з волі сприятливих обставин життя обох триває вже як повноцінна, реальна історія кохання. Таке трапляється, але рідко. В основному ж відносини відпускників закінчуються, як тільки відпочинок, що підходить до кінця, і літаки забирають їх у різних напрямках. 😉

Залишити коментар

*

Вгору