Дотики під час флірту – це дуже потужна зброя зваблювання. *OK* Магічна сила дотиків може зачарувати абсолютного будь-якого чоловіка. Розрізняють два типи дотиків: випадковий дотик і цілеспрямований.

Цілеспрямований дотик

Жіночі дотики в фліртіЦілеспрямованим дотиком може бути рукостискання під час знайомства, поцілунок при зустрічі. При цьому можна трохи повернути долоню вгору, неначе дозволяєте поцілувати вашу ручку. Трохи затримайте свою ручку в руці чоловіка, а потім повільно вислизаючи дратуючи погладьте його руку. Ще одним приводом для цілеспрямованого дотику може бути обмін предметами. Ви можете попросити в чоловіка “вогника» і коли він піднесе вогонь до вашої сигарети, злегка доторкніться до його руки. Якщо у відповідь ви отримаєте усмішку, то можете усміхнувшись, грайливо торкнутися його плеча чи руки.

Випадковий дотик

До випадкових дотиків можна віднести ваші рідкісні дотики до його зап’ястя під час бесіди. Цей ваш жест – прояв вашої ніжності і відкритості. Щоб натякнути молодій людині, що ви хочете з ним ближче познайомитися, можна сісти поруч з ним і «випадково» доторкнутися до нього стегном або грудьми. *THUMBS UP* Саме головне не перестаратися, тому що основна частина чоловіків сприймають дотики як натяк на секс і якщо ви не хочете інтимної близькості з чоловіком то дотримуйтесь дистанції.

Жіночі дотики в флірті

Випадкові дотики повинні тривати декілька секунд, вони повинні бути легкими, ледь вловимими. Щоб ваші торкання були природними спробуйте знайти для них привід. Приміром, сміючись над його жартом або анекдотом можете злегка погладити його по плечу, це покаже чоловікові, що вам приємно з ним спілкуватися. Якщо ви знаходитеся в громадському транспорті, коли постійно трясе і хитає, то можете сміливо «триматися» за молоду людину, щоб не впасти. Коли сидите за одним столом, то випадкові торкання ніг будуть дуже спокусливими.

Мета дотиків

Основною метою дотиків під час флірту є домогтися того, щоб чоловік пустив вас у свій особистий простір – це відстань звичайно в межах 45-75 см від людини. Якщо чоловік пустив вас у свій особистий простір, значить можете святкувати перемогу, ви його спокусили на 90%.

Також хочеться відзначити, що для успішної стратегії дотиків від вас вимагається позитивний настрій, побільше посміхатися і мати сексуальний погляд. Майте на увазі, мистецтво флірту одними дотиками не обмежується. 😉

Залишити коментар

*

Вгору