Для початку зауважимо: побачення наосліп – не остання надія зневірених і розчарованих. ;D Насправді, на побаченні наосліп цілком реально познайомитися з чоловіком (жінкою) вашої мрії. Протягом декількох років психологи вивчали поведінку подружніх пар і характер їх взаємовідносин. Результат їх досліджень вас здивує: на питання, як вони познайомилися, більшість пар відповіло: «Нас звели знайомі».

Побачення наосліп: шість секретів успіху

Втім, побачення наосліп не завжди закінчуються щасливим шлюбом. Він може перетворитися на справжнє випробування, повільно, але неухильно переростає в катастрофу. Як уникнути цього нещастя і направити побачення в бажане для вас русло?

Ми вирішили розкрити 6 секретів успішного побачення наосліп:

 1. Контролюйте ситуацію. Не дозволяйте іншим змушувати вас робити щось проти вашого бажання. Не соромтеся відмовляти. Ви зовсім не зобов’язані зустрічатися з сином знайомої вашої матері тільки для того, щоб нікого не образити. Приймайте активну участь у плануванні зустрічі. Не дозволяйте іншим призначати час і місце побачення без вашої згоди. Постарайтеся виключити з побачення всі інші елементи невідомості, крім загадкової «другої половини». Виберіть таке місце і час зустрічі і створіть таку атмосферу, в якій ви будете комфортно себе почувати.
 2. Вибирайте відповідне місце для зустрічі. Кінотеатр – не найвдаліше місце для першого побачення, так само як і галасливий рок-концерт. Найкраще призначати зустріч в кафе або ресторані, де звучить приємна музика і смачно годують. Мета першого побачення – познайомитися, скласти думку один про одного і приємно провести час. *OK*
 3. Не затягуйте. Чим би ви не займалися на першому побаченні, не затягуйте його довше двох годин. Побачення наосліп призначають в ресторанах ще й тому, що вечеря має початок, кульмінацію і закінчення, тобто передбачає природний розвиток подій. Принесений офіціантом рахунок повинен стати для вас сигналом до закінчення побачення. Якщо перше побачення здалося вам занадто коротким, домовитеся про друге!
 4. 6 секретів успішного побачення наосліпНе дозволяйте «третій стороні» бути присутнім на побаченні. У присутності вашого друга, який вас познайомив, ви обидва напевно відчуєте незручність і збентеження. Друг буде дуже старатися вас звести, і його зусилля тільки погіршать ситуацію. Якщо ви хочете, щоб приятель представив вас один одному, – відмінно. Але попередньо домовтеся з ним, що через десять-п’ятнадцять хвилин він непомітно віддалиться і залишить вас удвох.
 5. Обговоріть познайомив вас приятеля. Загальні знайомі – прекрасна тема для знайомства, яка дає вам можливість придивитися один до одного, не проявляючи зайвої нав’язливості. Ні в якому разі не брешіть про спільних знайомих: плітки – як бумеранг-завжди повертаються до вас, та ще й у спотвореному вигляді. Крім того, плітки виробляють неприємне враження на співрозмовника.
 6. Приходьте на побачення у хорошому настрої. Пам’ятайте, що багато людей помилково вважають побачення наосліп останнім порятунком зневірених … Приходьте на зустріч у хорошому настрої і ставтесь до співрозмовника з інтересом. Навіть якщо між вами не спалахне романтична іскорка на побачені, ви можете знайти приятеля або просто придбати корисне знайомство. ;D

Коментарів

1
 • Alisa Sergeeva

  12.10.2011 21:01

  Мені здається, що якраз для першої зустрічі краще вибрати “галасливе” місце – якщо один одному не сподобалися,то не буде ніякової паузи в розмові, буде чим зайняти 2 – 3 години зустрічі. *IN LOVE*

Залишити коментар

*

Вгору