Як мовиться, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Саме тому Новорічна ніч зобов’язана бути шалено святковою і добре запам’ятовуватися. *YES* Зробити її такою можна різними способами. Але, особливою новорічною ніччю буде лише тоді, якщо ви відсвяткуєте її з коханою людиною, влаштувавши романтичну вечерю в Новий рік для двох.

Новорічна романтична ніч

Новорічна романтична ніч вашої мрії

Новорічну романтичну ніч можна організувати у своєму заміському будинку в одних вовняних шкарпетках та з чашкою смачного гарячого шоколаду біля екрану телевізора або біля каміна на шкірці будь-якого звіра. Або влаштувати новорічну романтичну ніч в абсолютно незнайомому місті в готельному номері невеликого готелю. Або влаштувати новорічну романтичну ніч в одному з найромантичнішому містечку світу Венеції або Парижі. У всіх цих варіантах романтичних свят лише один кінець – новорічна ніч з коханою людиною. *IN LOVE* І ось тут вам доведеться добре подумати для того, щоб саме ця новорічна романтична ніч запам’яталася назавжди.

Організація незабутньої новорічної романтичної ночі

Умовно організацію новорічної романтичної ночі можна поділити на три важливих етапи

  • Створення новорічної обстановки, атмосфери, декору
  • Складання новорічного меню, приготування їжі і вибір напоїв
  • Вибір новорічного спокусливого наряду, зачіски, макіяжу – це для жінок, ну а чоловікам теж продумати свій новорічний наряд

Новорічний романтичний декор

Романтична новорічна ніч для двох вимагає від закоханих особливої уваги. Для створення новорічного романтичного декору основними прикрасами є свічки різноманітної форми, які попередньо можна по-новорічному задекорувати. Також можна використовувати квіти, ялинкові гілочки і різні прикраси.

Новорічний романтичний декор

Свічки також є одним з основних моментів створення романтичного освітлення святкового новорічного столу. Необхідний романтичний настрій як раз таки створять свічки.  *THUMBS UP* Заздалегідь необхідно подбати про свічники для новорічної романтичної вечері, також вибрати самі відповідні і зручні місця для них, щоб після приходу коханої людини залишилося лише запалити всі свічки.

Новорічний романтичний стіл

Новорічний романтичний стілТут все залежить від вашої фантазії і столової білизни, столових приладів, що є в наявності і вміння смачно приготувати декілька романтичних страв. Стіл потрібно накрити гарною скатертиною. Все підберіть в гармонійній кольоровій гамі. Ні в якому разі не захаращуйте святковий новорічний стіл величезною кількістю закусок – романтична вечеря для закоханих у новорічну ніч має особливе призначення.

Спробуйте вибрати для романтичної вечері оригінальні, незвичайні і нові рецепти, проте не надто трудомісткі, щоб їх можна було приготувати заздалегідь – салат «Цезар», м’ясо по-французьки, суші і т.д. У разі якщо у вашої коханої людини є особливі смакові переваги, тоді просто приготуйте найулюбленішу страву і прикрасьте його святково.

Романтичний новорічний стілПриготуйте обов’язково легкий і смачний святковий десерт, який стане приголомшливим завершенням вашої прекрасної романтичної вечері в новорічну ніч. Проте не варто занадто захоплюватися бажанням справити незабутнє враження на свого коханого, так як до романтичної вечері можна і не дістатися …. Найголовніше, що потрібно запам’ятати – романтична вечеря повинна бути обов’язково смачною, але не обтяжливою для вашого шлунку, щоб після даної рясної святкової трапези вам і вашому коханому не захотілося спати …, ну і звичайно вечеря повинна бути дуже красивою!

Новорічний романтичний наряд

Але, найголовнішим атрибутом романтичної новорічної ночі повинен стати романтичне новорічне вбрання, в якому ви будете зустрічати Новий рік з вашим коханим. Як раз таки йому варто приділити особливу увагу. Ви можете одягнути ваш найкращий вечірній туалет або позичити шикарне вечірнє плаття у подруги або натягнути зручні джинси з майкою, але, як для мене, найкращим новорічним нарядом стане тематична нижня білизна у вигляді снігуроньки або ще кого-небудь, щоб ваша романтична новорічна ніч закінчилася приголомшливим новорічним сексом. ;D

Новорічний романтичний наряд

От і все, підготовка до вашої романтичної новорічної ночі закінчилася.

Вдалої новорічної романтичної ночі!

Залишити коментар

*

Вгору