Якщо чесно, раніше я про «вільні стосунки» нічого не чув і навіть не підозрював, що таке є. Зовсім недавно я зіткнувся з цим терміном в одній із серій популярного фільму «House MD» («Доктор Хаус») і трохи був здивований. Спочатку я подумав, що це свінгерство, але я помилявся. Як виявилося, вільні відносини – це коли один або обидва з подружжя за взаємною згодою можуть зустрічатися і мати інтимну близькість з іншими людьми, або як зазвичай кажуть «ходити наліво». Якщо чесно, для мене це якось чуже і я не можу зрозуміти таких відносин. Як можна любити людину і при цьому знати, що зараз, коли ти сидиш ввечері вдома, читаючи свій улюблений журнал, він / вона з кимось лежить в ліжку? Невже не виникають думки, а раптом він / вона подобаються їй / йому більше ніж я чи він / вона любить її / його сильніше ніж мене? Для мене любов *IN LOVE* завжди асоціювалася з двома людьми, як кажуть у народі – третій зайвий.

Вільні відносини у шлюбі

Я спробував проаналізувати такі відносини. Як показує мій досвід, а також досвід багатьох людей, завжди є причина і є наслідок. ;D Цим навіть керуються слідчі в карному розшуку.

Почнемо зі слідства, це найлегше Слідство – чоловік (дружина) хоче ходити наліво. Які ж можуть бути причини цього:

  1. Любов пройшла
  2. Є відчуття незадоволеності в сексі
  3. Хочеться урізноманітнити сексуальне життя новими емоціями і почуттями
  4. Обидва партнери хочуть бути вільними у шлюбі, для них моногамія чужа

Якщо 1-й варіант, то затівати вільні відносини не має сенсу, якщо любов пройшла, то вже її не повернеш. Вільні відносини не повернуть ніяку любов, а можуть ще все сильніше загострити і сильніше ранити когось з партнерів.

Якщо 2й варіант, тобто більш прості способи вирішення такої проблеми. Наприклад, можна сходити в секс-шоп, прикупити якихось «іграшок», або можна пограти в рольові ігри (аксесуари можна знайти в тому ж секс-шопі), або поїхати в лісок, на безлюдну галявину і там на природі, лежачи на пахучій зеленій траві з келихами вина в романтичній обстановці віддатися любовній пристрасті, або спробувати зайнятися любов’ю в нових місцях (у ліфті, вночі у незнайомому дворику або на території якогось садка, …). Варіантів багато. *YES*

Якщо третій варіант, то користуємося рішеннями з пункту 2-го і нові емоції і почуття гарантуються.

У випадку 4-го варіанту, мені здається, що для людей, які хочуть повної свободи в шлюбі, взагалі шлюб протипоказаний. Якщо хочеться повної свободи, хочеться зустрічатися з різними людьми, то навіщо взагалі одружуватися (виходити заміж).

А що ви думаєте про вільні відносини в шлюбі? Погодилися б ви на такі відносини? Чи стикалися ви у своєму житті з такими вільними відносинами?

Залишити коментар

*

Вгору