Зрада – це добровільний статевий акт між людиною, що складається у відносинах або шлюбі та іншою людиною, яка не є його партнером (партнеркою) або чоловіком (дружиною). ;D Якщо по простому, то зрада – це коли один з партнерів порушує вірність по відношенню до іншого. Всі чули, що таке зрада, а деякі напевно навіть і особисто стикалися з цією проблемою. Згідно зі статистичними даними, зрада – це найпоширеніша причина розлучення і сімейного конфлікту в шлюбі.

Зрада - що робити?

За даними російської статистики, 61% чоловіків, які перебували у шлюбі, мали хоча б один позашлюбний зв’язок, а невірних жінок виявилося трохи більше 40%, причому більшість жінок змінювали лише одного разу. Також, близько 55% чоловіків і 90% жінок не бажають знати про зраду своїх партнерів. *YES*

Причини зради

Які ж все таки причини зради. Вченим вдалося виділити наступні причини зради:

 1. Згасають почуття між партнерами (зраджують 7% чоловіків, 20% жінок).
 2. Бажання попробувати нові відчуття (зраджують 35% чоловіків, 19% жінок).
 3. «Гулящий» стиль життя друзів (зраджують 0.5% чоловіків, 1.5% жінок).
 4. Приклад батьків, які зраджували у шлюбі (зраджують 80% чоловіків, 75% жінок).
 5. Помста зрадою на зраду (зраджують 1% чоловіків, 10% жінок).
 6. Агресія і грубе ставлення по відношенню до одного з партнерів (зраджують 7% чоловіків, 10% жінок).
 7. Незадоволеність в сексі (зраджують 9% чоловіків, 12.5% жінок).
 8. Тривала відсутність одного з партнерів (зраджують 11.5% чоловіків, 9.5% жінок).
 9. Перевірка своїх сексуальних можливостей або бажання переконатися у своїй привабливості (зраджують 11% чоловіків, 7% жінок).
 10. Випадкова зрада під впливом алкоголю, гулянки в компанії і т.п. (зраджують 13% чоловіків, 6.5% жінок)

Психологія зради

Встановлено, що чоловіки зраджують набагато частіше, аніж жінки і як виявилося, це не через можливу полігамію чоловіків, а через те, що суспільство ставиться більш поблажливо до зради чоловіка, ніж до зради жінки.

Жінки в наслідок добре розвиненою інтуїції швидше здогадуються про зраду чоловіка, а чоловікам потрібно набагато більше часу, щоб зрозуміти, що у жінки є хтось на стороні. ;D

Чоловіки в зрадах шукають нових сексуальних відчуттів і пригод, для них духовна прихильність не настільки важлива. Тому сексуальні зв’язки чоловіків на боці більш численні і тривають не довго, так як вони виключно заради сексу. Для жінок все навпаки, їм потрібні почуття, вони не можуть змінювати тільки тілом. Напевно з цим пов’язаний і той факт, що для жінок фізична зрада чоловіка не настільки важлива ніж духовна. Більше 70% жінок готові пробачити фізичну зраду чоловіка. У чоловіків все по іншому, вони можуть пробачити духовну близькість, а от фізичну практично ніколи.

Через свою емоційність жінки більш болісно переносять зради чоловіка. *YES* Кожна третя жінка після розставання впадає в депресію, кожна четверта відвідує психотерапевта, а кожна сьома вирішується на самогубство. У чоловіків ці показники в рази менше. Психологи стверджують, що якби жінка відчувала б повне щастя в родині, то й не було б необхідності шукати партнера на стороні.

Що робити, якщо сталася зрада

Психологи радять, що якщо немає незаперечних доказів, то винуватцю ні в якому разі не варто визнаватися у своїй зраді. Нічого, крім болю і мук вашому партнерові це не принесе. Якщо партнер (партнерка) буде клястися, що простить і забуде, не вірте – таке не забувається і буде постійно, болісно крутиться в голові у партнера (партнерки). Партнер, який хоче почути гірку правду, насправді чекає спростування своїх підозр.

Якщо ж ви дізналися чи припускаєте про зраду вашої другої половинки, то нічого самі не з’ясовуйте, тому що якщо правда ховалася, то значить ваш партнер (партнерка) ще любить вас, цінує і ви йому (їй) ще потрібні. 🙂 Знання ж у цьому випадку навпаки погіршать ситуацію і дозволять вам нафантазувати просто немислимі речі.

Як пережити зраду

У кожній ситуації слід діяти за обставинами, як то кажуть зрада зраді різна. Завжди у вас є два виходи: розлучитися або змиритися зі зрадою. Правда бувають випадки, коли трапляється партнер, якому властиве ходити наліво, в цьому випадку вам доведеться змиритися з постійними зрадами або прийняти той факт, що у вашого чоловіка (дружини) будуть вільні стосунки у шлюбі. 🙁 Наступні рекомендації для тих, хто хоче зберегти шлюб або свої відносини з другою половинкою:

 • Можна влаштувати скандал, а можна спокійно поговорити зі зрадником або зрадницею. Вам необхідно знайти причину зради, зробити висновки і внести корективи у ваші стосунки, щоб такого більше не повторилося.
 • Спробуйте знайти те, що привернуло вашого партнера в людині, з яким зрадили вам. Подумайте, що ваш партнер шукав на стороні і чи зможете ви йому це дати.
 • Проводьте більше часу зі своїм партнером (партнеркою), покажіть свою любов, приділяйте йому (їй) більше уваги. Наприклад, сходіть разом в кіно чи в театр, або повечеряйте в ресторані. Примусьте вашого партнера (партнерку) пошкодувати про скоєне і щоб вже коханка (коханець) відчувала, що їй зраджують.
 • Ні в якому разі не мстіться зрадою на зраду.

Найголовніше, запам’ятайте, доля ваших відносин і вашого шлюбу залежить тільки від вас і від того, як ви відноситеся один до одного, які стосунки вибудовуєте. ;D

Якщо хтось зустрічався зі зрадою лицем до лиця, то в коментарях будуть корисні ваші поради.

Залишити коментар

*

Вгору