Ксенія Собчак сенсаційним повідомленням шокувала своїх читачів мікроблога Twitter. Ксенія Собчак попросила друзів і шанувальників привітати її з “головною подією життя” і продемонструвала свою весільну сукню.

“У мене сьогодні важлива подія. Привітайте мене”, – написала Ксюша Собчак, а далі опублікувала фото, на якому скандальна телеведуча одягнена в біле весільне плаття.

Ксенія Собчак виходить заміж

Друзі та шанувальники почали відразу вітати Ксенію з одруженням, проте знайшлися й такі, які заявили відверто, що повірити не можуть у це.

І якщо це насправді не розіграш, то хто ж цей щасливий наречений Ксенії Собчак? Оскільки опозиціонер Ілля Яшин, з яким у Собчак почалися відносини навесні 2012 року, в офіційному шлюбі.

Ксенію Собчак і Іллю Яшина дуже зблизили обшук в їх квартирах і гуляння на Чистих ставках. Не так давно опозиціонер Ілля опублікував фотографію записки Собчак у своєму мікроблозі, яка була адресована слідчому, в якій Собчак називає його своєю коханою людиною. А трохи пізніше Собчак написала в Twitter, що у них “кармічний зв’язок”.

Коментарів

1
  • Femil

    02.08.2012 12:23

    Мне кажется, что она, как обычно, “шутит” )))
    Барышня таким образом привлекает внимание к своей персоне. Не более…

Залишити коментар

*

Вгору