Приголомшливої краси кулі на Новорічну ялинку. Колірна гамма, рельєф, фантастичні орнаменти зачаровують. Дивлячись на цю пишність не віриться, що все можна зробити своїми руками. Але Glimmertree вважає це дуже легким завданням, вирішення якої вимагає тільки часу. ;D

Кулі із бісеру для неперевершеної Новорічної ялинки

Кулі для Новорічної ялинки

Якщо ви вирішили спробувати свої сили і створити новорічні кулі своїми руками, тоді приготуйте пінопластові кульки, шпильки з красивими перламутровими голівками різних кольорів, кольорові атласні стрічки, мереживну тасьму, паєтки, бісер, намистини, ножиці, клей. *YES*

Кулі для різдвяної ялинки

Спочатку пінопластову кулю потрібно обмотати стрічкою, перш обдумавши, які кольори хочете використовувати і як буде розташовуватися орнамент. 🙂 Стрічку бажано фіксувати клеєм, але дуже тонким шаром і в деяких місцях, щоб легко входили в пінопласт шпильки.

Новорічні кулі для різдвяної ялинки

Потім одягаєте на шпильки паєтки, намистини і проколюйте в кулю, вимальовуючи орнамент. Щоб орнамент новорічної кулі вийшов красивим O:-) , можна намалювати його на папері і прикріпити до кулі, а потім папір акуратно витягнути. Папір у цьому випадку повинен бути м’яким, наприклад серветка.

Бісерні кулі для новорічної ялинки

Пінопластову кульку і шпильки можна купити в інтернет-магазинах. Такі кулі бувають різних розмірів. *YES* Маленькі використовують для обв’язування бус, великі для в’язаних іграшок, для новорічних куль і іншого декору. Шпильки також є різні за розміром, формою і забарвленню головок – кольорові, однотонні, білі перламутрові.

Новорічні кулі Інструменти для новорічних куль

Мітки: , ,
Залишити коментар

*

Вгору