Можливо ви вже прикупили собі ювелірні прикраси згідно з вашим знаком Зодіаку. Тепер настав час зробити манікюр, який підходить саме вам. А щоб визначити який саме колір, які тони і палітра вам підходять, слід скористатися порадами астрологів. *OK*

Манікюр для вашого знаку Зодіаку

Манікюр по знаках Зодіаку

Овен.

Люди цього знака – природжені борці, любителі пригод, які постійно в пошуках чогось нового. Манікюр для Овна повинен бути в жовтих і червоних відтінках, за основу беруть вогненно-червоний лак. Знак Зодіаку на нігтях малюється помаранчевим кольором. Після цього по гіллястим ріжками Овна наклеюють блискучі позолочені камінчики, які фіксують безбарвним лаком.

Манікюр для Овна

Тілець.

Тільцям підійде манікюр відтінків рожевого, блакитного та зеленого. В якості основи треба брати рожевий лак. Нанесіть на нігті знак Тільця (коло і півкола) і щоб підкреслити особливості знака, можете додати в дизайн металевих пластинок. Фіксується також прозорим лаком.

Манікюр для Тільця

Близнюки.

Палітра відтінків для манікюру Близнюків – це білий, срібний, оранжевий, світло-блакитний, а також всі відтінки жовтого. Основа – срібний лак. Знак Близнюків наноситься блакитним перламутровим лаком. *YES* Його можна прикрасити камінчиками для нейл-арту, які фіксуються безбарвним лаком.

Манікюр для Близнюка

Рак.

Раки – творчі особистості, які ведуть активний спосіб життя і люблять подорожувати, тому й манікюр повинен бути відповідний. Нігті Раків під час манікюру покривають рожевим ніжним лаком. Після цього, не даючи засохнути лаку, за допомогою маленьких камінчиків-діамантика малюють символ знака Зодіаку. Малюнок покривають прозорим лаком для закріплення.

Манікюр для Рака

Лев.

Левам протегує Сонце, це люди горді і в теж час щедрі. Вони не виносять нічого дрібного. В якості фону для манікюру використовують червоний або оранжевий лак. Символ знака Лева прикрашають «золотими» камінцями і металевими «перлинки». Потім все фіксують прозорим або прозоро-золотистим лаком.

Манікюр для Лева

Діва.

Так як Діва – це знак Землі, то за основу для манікюру беруть темно-коричневий або інший темний лак. ;D Далі тоненьким пензликом малюють символ Діви, який ще можна прикрасити камінчиками для нейл-арту. Фіксують товстим шаром прозорого лаку.

Манікюр для Діви

Терези.

Жінки цього знаку володіють неймовірною фантазією, хороші дипломати і вміють знаходити компроміси навіть у найважчих ситуаціях. Спочатку на нігті наносять бежевий лак. Потім, коли лак висохне, можна наклеїти золотий чи срібний папірець для того, щоб було простіше намалювати зодіакальний символ. В кінці покриваємо прозорим лаком.

Манікюр для Терезів

Скорпіон.

Так як Скорпіон – знак води, то за основу в манікюрі слід брати темно-блакитний лак або щось із синьо-блакитний палітри. Не чекаючи поки висохне фоновий лак, на нігті слід насадити білі маленькі «перлинки» або блискучі камінчики для нейл-арту. Наприкінці всі фіксують безбарвним лаком.

Манікюр для Скорпіона

Стрілець.

В якості фонового лаку для манікюру Стрільцеві, підійде фіолетовий, парпурний або темно-синій, так як ці кольори є улюбленими для Стрільців. Після того, як висохне основний лак, на нігті слід нанести символ знака Стрільця. Для цього скористайтесь стрічками для нейл-арту. 😉 Кінчик стрілки зодіакального знака необхідно розфарбувати срібною фарбою або доповнити срібною стрічкою. Тепер, коли манікюр готовий, закріпіть композицію безбарвним лаком.

Манікюр для Стрільця

Козеріг.

Астрологи рекомендують Козерогам для манікюру використовувати стримані і одночасно вагомі кольори – темно-зелений, відтінки коричневого, темно-сірий, фіолетовий і чорний. Нігті покрийте фоновим лаком і дайте йому висохнути. Щоб підкреслити, що знак Козеріг – Земний, слід для малювання зодіакального символу використовувати білий, фіолетовий або чорний лак. Після того, як ваша композиція висохне, для фіксації скористайтеся лаком-закріплювачем перламутрового кольору.

Манікюр для Козерога

Водолій.

Для Водолія в якості фонового лаку найкраще взяти світло-блакитний, сірий або кольору морської хвилі. Зодіакальний символ Водолія слід наносити темно-блакитним, чорним або білим лаком. Для фіксації краще підійде безбарвний лак.

Манікюр для Водолія

Риби.

З причини своєї романтичної натури, рибам в якості фонового лаку треба використовувати кольори: блакитно-морозного відтінку, перламутрового. Малюнок символу слід малювати кольором морської хвилі, блакитним або ультрамарином. Наприкінці всі покрити безбарвним лаком.

Манікюр для Риб

Якщо у вас є бажання і вміння, то ви зможете зробити зодіакальний манікюр навіть у себе вдома. Але ми вам радимо звернутися до фахівців в косметологічний салон. 🙂 Є в косметології апарати, які полегшать вам процедуру нанесення манікюру за гороскопом і доставлять вам тільки задоволення і позитивні емоції від результату, які ви не зможете отримати вдома.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору