Ці дивовижні метелики з пластикових пляшок … Сьогодні я вирішила представити на ваш суд рукотворні метелики. А зроблені вони їх звичайних пластикових пляшок. Такі метелики з пластикових пляшок можуть стати чудовими новорічними іграшками для вашої ялинки.

Красиві метелики з пластикових пляшок

Для виготовлення метеликів з пластикових пляшок нам знадобиться:

  • Порожня пластикова пляшка
  • Вітражні фарби
  • Ножиці
  • Бусинки
  • Дріт

Опис виготовлення метеликів з пластикових пляшок:

1. Для початку намалюємо ескіз метеликів.

Метелики з пластикових пляшок - фото 1

2. Для того щоб перенести наш ескіз на пластик я поступаю просто – зрізаю вузьку частину пляшки і вставляю ескіз всередину, закріпивши скріпкою обвожу контур фломастером.

Метелики з пластикових пляшок - фото 2

3. Приступаю до розфарбовування. Взявши в руки вітражні фарби наношу контур малюнка, не чекаючи висихання розфарбовую нашого метелика. Тепер залишаємо до повного висихання.

Метелики з пластикових пляшок - фото 3

4. Після того як всі фарби висохли вирізаємо нашого метелика.

Метелики з пластикових пляшок - фото 4

5. Акуратно згинаємо крильця по контуру тулуба. Наш метелик з пластикових пляшок набуває потрібної форми.

Метелики з пластикових пляшок - фото 5

6. Для виготовлення тулуба нам знадобляться намистини різного розміру, нанизуємо їх на дротик і закріплюємо на основі в отворах заздалегідь зроблених шилом.

Метелики з пластикових пляшок - фото 6

Ось і готові мої казкові метелики з пластикових пляшок. Які вони вийшли вирішувати вам, але мені вони дуже подобаються. Я вже бачу як вони виглядають у мене на дачній ділянки. А можливо прикріплю ззаду у метелика магніт, щоб вийшов прекрасний сувенір на холодильник.

Метелики з пластикових пляшок

Р.S. І ще невелика порада – для виготовлення метеликів краще брати прозорі пляшки на темних деякі фарби або міняють колір (стають менш виразними), або просто не видно. Але це звичайно суто особисте рішення.

Залишити коментар

*

Вгору