Ці дивовижні метелики з пластикових пляшок ... Сьогодні я вирішила представити на ваш суд рукотворні метелики. А зроблені вони їх звичайних пластикових пляшок. Такі метелики з пластикових пляшок можуть стати чудовими новорічними іграшками для вашої ялинки.

Красиві метелики з пластикових пляшок

Для виготовлення метеликів з пластикових пляшок нам знадобиться:

  • Порожня пластикова пляшка
  • Вітражні фарби
  • Ножиці
  • Бусинки
  • Дріт

Опис виготовлення метеликів з пластикових пляшок:

1. Для початку намалюємо ескіз метеликів.

Метелики з пластикових пляшок - фото 1

2. Для того щоб перенести наш ескіз на пластик я поступаю просто - зрізаю вузьку частину пляшки і вставляю ескіз всередину, закріпивши скріпкою обвожу контур фломастером.

Метелики з пластикових пляшок - фото 2

3. Приступаю до розфарбовування. Взявши в руки вітражні фарби наношу контур малюнка, не чекаючи висихання розфарбовую нашого метелика. Тепер залишаємо до повного висихання.

Метелики з пластикових пляшок - фото 3

4. Після того як всі фарби висохли вирізаємо нашого метелика.

Метелики з пластикових пляшок - фото 4

5. Акуратно згинаємо крильця по контуру тулуба. Наш метелик з пластикових пляшок набуває потрібної форми.

Метелики з пластикових пляшок - фото 5

6. Для виготовлення тулуба нам знадобляться намистини різного розміру, нанизуємо їх на дротик і закріплюємо на основі в отворах заздалегідь зроблених шилом.

Метелики з пластикових пляшок - фото 6

Ось і готові мої казкові метелики з пластикових пляшок. Які вони вийшли вирішувати вам, але мені вони дуже подобаються. Я вже бачу як вони виглядають у мене на дачній ділянки. А можливо прикріплю ззаду у метелика магніт, щоб вийшов прекрасний сувенір на холодильник.

Метелики з пластикових пляшок

Р.S. І ще невелика порада - для виготовлення метеликів краще брати прозорі пляшки на темних деякі фарби або міняють колір (стають менш виразними), або просто не видно. Але це звичайно суто особисте рішення.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору