Ні для кого не секрет, що відома модель, музикант і актриса Мілла Йовович родом з Києва. Народилася Мілла Йовович 17 грудня 1975 в українському місті Київ. У сім’ї Галини Логінової (кіноактриси) і серба Богіча Йововича (лікаря). Як і всі слов’яни, її батьки були дуже жертовні. Відносини Галини і Богіча були свого роду випробуванням стійкості. Батько Мілли змушений був залишити вагітну дружину в Києві, а сам після закінчення навчання повернувся в Лондон. Навіть після народження дочки, Галину не випускали з радянського союзу. Після довгого і виснажливого процесу оформлення виїзду, який тривав більше року, Богі зміг побачити свою дочку з дружиною. До того моменту, коли Галина з Міллою приїхали в Лондон, Міллі вже виповнилося дев’ять місяців.

Мілла Йовович

Після того, як сім’я возз’єдналася батьки Мілли емігрували в Америку. Переїзд відбувся в 1980 році. Можливо, завдяки випадку або удача дійсно тоді посміхнулася Міллі, але її батькам не вдалося знайти роботу за фахом і тому вони поповнили ряди персоналу вілли Брайана Де Пальми. Мабуть, що саме з цього і почалася кар’єра Мілли, як майбутньої кінозірки, яка ще в 5 років мелькала в аматорських фільмах Де Пальми.

Мілла Йовович 2 Мілла Йовович 3

Як дочка емігрантів Мілла Йовович дуже рано зрозуміла, що таке заробляти свій хліб і вже з 11 років почала свою самостійну кар’єру фотомоделі. Співпраця з рекламним агентством “Prima” стала початком її кар’єри в шоубізнесі. Унікальна зовнішність цієї німфетки відразу привернула увагу італійського видання “Lei”, яке розмістило її фото на обкладинці в 1987 році. Після цього були обкладинки “Franch Fashion”, “High Times”, “Face”, “Vogue” і скандальна обкладинка для “Mademoiselle”. Сьогодні Мілла Йовович працює з “Revlon”, Guess, Gap, ICB, Hugo Boss, Calvin Klein … і це ще не всі відомі імена і бренди, які співпрацювали, співпрацюють або будуть співпрацювати з миловидною Міллою Йовович. Успішна кар’єра фотомоделі не змогла зробити з неї розбещеного підлітка, так як Мілла завжди любила читати і вміла зіставляти вигадку і реальність.

Мілла Йовович 4

Мілла Йовович 5 Мілла Йовович 6

Як будь-яка успішна модель, Мілла з ранніх років вирішила спробувати себе і в кінематографі. Амбітна дівчина зіграла сестру Шерелін Фенн в картині “Злиття двох місяців” в 13 років, не дивлячись на те, що картина має відверто еротичний характер. Це було її першою роллю, потім були й інші, але очікуваної популярності вони не принесли, тому Мілла Йовович відступила і продовжила навчання акторській майстерності. Ще важливим кроком в її житті був перехід зі звичайної школи в платну школу “Excelsior” для дітей, які працюють. Навчання в цій школі проходило за індивідуальними графіками. Це дало можливість Міллі не особливо ретельно вивчати предмети і на іспитах виїжджала за рахунок начитаності та чарівності.

Мілла Йовович 7

Уже в 16 років Мілла знову повернулася в кіно. Цього разу її поява просто не могла залишитися непоміченою, тому що вона виграла загальнонаціональний конкурс і отримала роль головної героїні в картині “Повернення в блакитну лагуну”. Потім була роль першої дружини в картині “Чаплін”. У цьому ж 92 році була невелика роль у фільмі “Каффс Kuffs Майя Карлтон”. Були ще епізодичні ролі, але пристрасть до кінематографа, майже привела Міллу на грань банкрутства, так як вона майже перестала зніматися для глянцю. Своєму поверненню в модельний бізнес вона повинна бути вдячна відомому фотографові Маріо Сорренто, з яким у неї закрутився роман.

Мілла Йовович 8

Мілла Йовович 9 Мілла Йовович 10

Напевно, саме повернення до публічності дозволило Міллі отримати роль в картині “П’ятий елемент” режисера Люка Бессона в 1997 році. Після цього прориву була історична драма “Жанна д` Арк “(1999 рік), в 2000 році картина “Готель”, “Мільйон доларів” (реж Вік Вендерс), “Золотий пил”, 2001 року “Зразковий самець”, 2002 рік “Обитель зла “, потім комедії “Лялька” і “Ну, ти й придурок!”, потім були “Будинок на Турецькій вулиці”, “Цирк Сонця: Солстрой”, “Обитель зла: Апокаліпсис”, “45-й калібр”, “Обитель зла – 3 “і” Четвертий вид “.

Мілла Йовович 11

Крім кіно, Мілла, як всебічно розвинена особистість, не упустила з уваги музику. Проба «пера» відбулася 5 квітня 1994 року, коли вийшов перший альбом “The Divine Comedy”. Її музика відрізнялася неординарністю та філософськими роздумами. В мелодії чути слов’янські мотиви, а в аранжуванні присутній елегантний синтез фолк-музики.

Мілла Йовович 12 Мілла Йовович 13

Мілла Йовович була одружена з актором Шоном Ендрюсом і режисером Люком Бессоном. У Мілли є дочка Еве Габо (Ever Gabo), яку вона народила 5 листопада 2007 від режисера Пола Андерсона. А 22 серпня 2009 Мілла вийшла заміж за Пола Андерсона.

Залишити коментар

*

Вгору