Одяг та різні аксесуари для собак – це один з найбільш популярних і нових напрямів у зооіндустрії. Одяг для собак виконує, в першу чергу, свою головну функцію в досить холодну пору року – захищає собак від природних катаклізмів, наприклад, бруд, сльот, сніг, мороз.

Собака, як і абсолютно будь-яка тварина може сильно замерзнути, серйозно застудитися, здорово забруднитися. Наприклад, собака мальтезе – це мальтійська болонка, невелика собачка, але досить пухнаста, яка сильно потребує турботи свого господаря. А оскільки вона білосніжна, то одяг для вуличної прогулянки просто обов’язковий.

Мода для собак

Оскільки, знаючи слабкі місця вашого улюбленого вихованця, перед можливим настанням холодів собаку необхідно утеплити модним одягом для собак. Різновиди одягу для собак існують різноманітні. Більшість назв запозичені з назв людського одягу, подібно: куртка, джемпер, светр, комбінезон. Однак, існують ще й різні назви одягу, які запозичені з різних назв тваринного світу, наприклад, попона. Все це збільшує індивідуальність і варіативність модного вбрання для улюбленого домашнього вихованця.

Захист собак від холоду – це далеко не вся його функція, одяг повинен робити ще будь-яку живу істоту красивою і модною з людської точки зору. Одяг для собак – це фешн або мода. Крім звичайної моди існує ще й регулярні сезонні колекції котячого і собачого одягу. Для собак і кішок шиють модний одяг різні будинки мод:

  • італійці – Tria De, Camon, Quatrozampe
  • німці – Dogi
  • російські – Дог Мода, будинок Світлани Абрамової

Для собак можна підібрати домашні туалети, транзитні туалети, вихідні туалети, повсякденні прогулянкові туалети.

І як правило, собачий одяг обов’язково робиться для того, щоб поєднуватися з туалетом господині чи господаря, в різноманітних фасонах і кольорах, щоб на прогулянці або на публіці, даний дует був оцінений по достоїнству оточуючими.

Модні тенденції в одязі для собак

Мода для собак 2 Мода для собак 3
Мода для собак 4 Мода для собак 5
Мода для собак 8 Мода для собак 9
Мода для собак 6 Мода для собак 7
Залишити коментар

*

Вгору