Кейтлін Дженнер знову стала винуватицею аварії за участю чотирьох автомобілів. Раніше вона вже приймала участь в аварії, при якій одна людина загинула.

У п'ятницю, п'ять членів сім'ї Вольф-Мілесі подали цивільний позов проти зірки реаліті-шоу за недбалість. Згідно з документами сім'я стверджує, що вони всі отримали серйозні травми і сильний психологічний стрес, який викликав інцидент. У позові також зазначено, що Дженнер була неуважна і не змогла належно оцінити ситуацію, при якій перевищила безпечну швидкість при складних дорожніх умовах.

У документах також докладно описуються травми, які отримали постраждалі в аварії. У всіх п'ятьох констатовано досить серйозні ураження (перелом шийки стегна, пошкодження нервів руки, ортопедичні порушення, забої різного ступеня), які призвели до часткової втрати працездатності. Поки представники зірки реаліті-шоу не дають жодних коментарів щодо цієї ситуації. На Кейтлін Дженнер подали в судРаніше Дженнер була учасницею аварії, в якій загинула 69-річна Кімберлі Хоу, і ще семеро отримали поранення. З камер дорожнього відеоспостереження було видно, що жінка їхала досить швидко, хоча і не перевищила допустиму швидкість. Пізніше вона розкаже, що їй знадобилася б лише секунда, щоб уникнути зіткнення, але, на жаль, її не було.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору