Про те, навіщо потрібен балкон в квартирі, замислюються дуже багато людей, які живуть в багатоквартирних будинках, спіткнувшись в черговий раз об якийсь непотріб. Одним людям балкон служить просто звалищем непотрібних речей, іншим – місцем для сушки білизни, третім – місцем для паління. Але балкон може служити не тільки в цих якостях, з нього можна зробити красиву і практичну кімнатку. А що це буде за кімната, вирішувати господарям балкона. Для чого ж потрібен балкон і що з нього при бажанні можна зробити?

Навіщо в квартирі потрібен балкон

Можна перетворити балкон в кімнату для зберігання речей. Саме речей, а не старого і непотрібного мотлоху. Щоб перетворити балкон в компактну кімнату для зберігання, необхідно прибрати з нього все зайве, зробити самостійно або придбати готові полки, якісно засклити балкон і при бажанні – утеплити. Після цього балкон перетвориться в відмінну комору, в якій можна буде зберігати все, що тільки можна – варення, соління, дитячий велосипед або коляску, інструменти, лижі, санки, риболовне приладдя та багато іншого.

Балкон в квартиріБалкон цілком може служити маленьким садом прямо в центрі міста. Якщо докласти трохи зусиль і витратити зовсім незначну суму грошей, можна перетворити непривабливу лоджію в справжнісінький міні-сад. Якщо балкон утеплений, то сад буде цілий рік тішити своїх господарів, якщо ж ні, то необхідно дізнатися заздалегідь, які рослини зможуть пережити морози. У невеликих дерев’яних ящиках цілком можна посіяти зелень – петрушку, кріп, базилік, цибулю та ін. Тоді на кухонному столі буде цілий рік свіжа і смачна зелень. В миски і горщики можна посадити квіти, як кімнатні, так і вуличні.

Навіщо потрібен балконТворча майстерня – це ще одна відповідь на питання, навіщо потрібен балкон. Переобладнати лоджію в майстерню для занять рукоділлям досить просто. Необхідно повісити полки, поставити робочий столик, зручний стілець або крісло. Якщо хтось із домашніх займається малюванням, тут також можна виділити місце для мольберта.

Ще балкон може служити їдальнею, особливо якщо це балкон біля кухні. Для цього необхідно, звичайно, ж утеплити балкон, при бажанні знести частину перегородки, встановити невеликий столик або довгу стільницю уздовж підвіконня.

Тепла, м’яка підлога, фіранки і красива скатертина зроблять з простого балкона міні їдальню, в якій приємно буде обідати всією сім’єю або ж проводити романтичні вечори з коханою людиною.

Виходячи з усього вищесказаного, можна з упевненістю сказати, що балкон – це дуже необхідна частина квартири. А ось в якій якості його використовувати і як він буде виглядати – вирішувати самим мешканцям.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору