Продовжуємо поповнювати скарбничку новорічних ідей від Жіночого журналу JIJOUR. Сьогодні ми пропонуємо вам майстер-клас з виготовлення декоративного прикраси на стіну – святкової ялинки з двостороннього атласу. Декорована ґудзиками, стрічками і невеликими бантиками, ялинка виглядає яскраво і нарядно, а на її виготовлення у вас не піде більше години!

Новорічна атласна ялинка

Отже, приступаємо до роботи!

Для виготовлення новорічної атласної ялинки знадобиться:

  • двосторонній атлас (або будь-яка двостороння тканина, яка легко драпірується, або можна і просто дві тканини, які гармонують за кольором)
  • картон
  • ножиці та олівець
  • нитки і голка
  • старі ґудзики
  • декоративна стрічка
  • клей ПВА дисперсійний
  • пензлик для клею.

Вирізаємо з картону трикутник бажаного розміру. Намічаємо на ньому лінії на однаковій відстані один від одного. Вирізаємо з тканини таку кількість смуг, скільки ліній на заготовці. Довжина кожної смуги на 10 сантиметрів довше відповідної лінії на заготівлі, ширина – на ваш розсуд. Важливо: кожний наступний волан повинен прикривати попередній, так що ширину смуг розраховуйте з урахуванням цієї обставини.

Зшиваємо смужки тканини з боків, склавши їх навпіл у довжину. Вивертаємо конструкцію на лицьову сторону.

Атласна новорічна ялинка

Зшиваємо заготовку по довгій стороні наметочним стібком і стягуємо нитку таким чином, щоб вийшов волан дорівнював по довжині відповідній лінії на картонному трикутнику. Наносимо вздовж лінії клей ПВА і кріпимо волан.

Таким же чином виконуємо всі наступні волани, чергуючи лицьовий і виворітній боки тканини. Заготівля для верхівки дорівнює 10 сантиметрам – її ми стягуємо в одну точку і акуратно закріплюємо клеєм, підвернувши необроблені краї всередину конструкції.

Виготовлення атласної новорічної ялинки

На верхівці нашої ялинки закріплюємо декоративний бант з атласної стрічки. Нам залишилося декорувати ялинку красивими гудзиками і бантиками – і робота закінчена!

Виготовлення новорічної атласної ялинки

Хороших вам свят!

Залишити коментар

*

Вгору