Новорічні ігри з дітьмиДля святкування Нового року існують як мінімум дві традиції. По-перше, зустрічати свято у колі сім’ї. По-друге, проводити святкові години якомога веселіше. *DANCE* Пропонуємо Вашій увазі забавні новорічні ігри для всієї сім’ї.

Подарунок

Це просто ідеальна гра для новорічного вечора. Кожен з гравців вигадує, який би подарунок він зробив своєму “сусідові”. А потім по черзі починають показувати свій “подарунок” за допомогою міміки і жестів. Як тільки сусід вгадав, він може загадувати свій подарунок наступному гравцеві. Слова заборонені! У самому крайньому випадку допускається підказка, але така, в якій міститься тільки опис (а не назва) предмета.

Повітряні кульки

Це ідеальні “м’ячі” для кімнати. Проста розвага: клацаннями утримувати кульку в повітрі. Роблять це все одночасно, а тому завдання не з простих. Щоб не переплутати кульки, на них можна щось намалювати або позначити цифрами.

За допомогою кульок можна влаштувати і змагання з “штовхання ядра”. На край столу кладуть кульку. Ведучому зав’язують очі і ставлять спиною до столу. За командою він повинен зробити п’ять кроків вперед, тричі обернутися на місці, повернутися до столу і здути на підлогу кульку. Найчастіше правильний напрямок втрачається, і під загальний сміх водящий намагається здути кульку звідти, де його і в помині немає. 🙂

Тримай мелодію

У цій грі всі повинні співати, окрім однієї людини, ведучого. Кожен згадує улюблену пісню. За знаком ведучого гравці починають співати, але про себе. А от коли ведучий грюкне двічі, всі продовжують співати вголос і якомога голосніше. Головне – утримати мелодію і не переплутати слова, незважаючи на звукові перешкоди. Через деякий час ведучий повторює дії: ляскає один, а потім знову два рази. Переможе той, хто доспіває пісню до кінця, жодного разу не збившись!

Нісенітниця

Перед кожним учасником – листок паперу. Ведучий ставить питання, на які треба відповісти: хто, коли, де, що робив, що бачив, що сказав? .. Питання можуть бути й іншими – головне в тому, що, відповівши на питання, треба передати свій листок сусідові зліва (при цьому верхній край листка загортають, щоб не можна було прочитати написане). У свою чергу сам ти отримуєш листок від сусіда справа. Коли листки обійдуть всіх по колу, ведучий збирає їх і вголос читає вийшло. Іноді виходить дійсно нісенітниця, а іноді – просто сміхота. *ROFL*

Контакт

Ведучий задумує слово і називає всім його першу літеру, скажімо, “д”. Мета всіх інших – здогадатися, що за слово він загадав, і вони висловлюють йому свої припущення у формі загадок: “Може бути, це гніздо для кріплення шурупа в стіні?” Ведучий повинен зрозуміти, що мається на увазі, і відповісти: “Ні, це не дюбель” чи “Так, це дюбель” (якщо він загадав слово “дюбель”). Якщо ведучий не може назвати слово, про яке його запитували, – йому доводиться назвати наступну букву свого слова … У грі діє правило: якщо хтось поставив питання ведучому, а інші раніше його зрозуміли, про що питання, то вони повинні дати про це знати, сказавши: “Контакт!” Якщо ніхто в контакт не увійшов, провідний відповідати на запитання не зобов’язаний. ;D Гра продовжується, поки задумане слово не буде відгадане. Той, хто поставив останнє запитання, стає ведучим.

Ігри з дітьми на Новий рік

Весела естафета

Ця естафета годиться і для дітей, і для дорослих. Візьмемо два красивих надувних м’яча, дві булави.

За три пари від команди стоять попарно плечем до плеча. Треба пронести м’яч до булави і назад, затиснувши його між головами двох гравців. Другий етап. Знову по три пари від команди встають попарно обличчям один до одного. Їх завдання – затиснувши між лобами довгастий куля, пронести його до булави (відстань 5 – 7 м).

Електричний струм

У цю гру можна грати прямо за святковим столом. Всі сідають і беруть один одного за руки під столом. Необхідно вибрати ведучого і першого гравця, з якого починається гра. Цей “перший” стискає руку сусіда праворуч, той передає імпульс потиску наступного гравця – і так по ланцюжку … За сигналом “Стоп” гра зупиняється, а ведучий має вгадати, на кому зупинився потиск. Якщо йому це вдалося, провідним стає той, кого вгадали. Ну а якщо ні – провідний залишається колишнім! ;D

Намотував скоріше

Для цієї гри потрібно заготовити дві котушки й нитки довжиною 3 – 5 м. На середині нитки робиться відмітка – фарбою або вузлом. Гравці стають один проти одного, тримаючи в руках по котушці таким чином, щоб нитка була туго натягнута. По команді починають швидко намотувати нитку на котушку, весь час наближаючись один до одного. Виграє той, хто першим дійде до середини нитки.

Ніс, ніс, ніс, рот …

Гравці сидять гуртком, посередині ведучий. Він говорить: ніс, ніс, ніс, рот. Промовляючи перші три слова, він береться за ніс, а при четвертому замість рота доторкається до іншої частини голови. Сидячі гуртком повинні робити все, як каже, а не як робить ведучий, і не дати себе збити. Хто помилиться, вибуває з гри. Виграє самий уважний. *OK*

Ігри на Новий рік з дітьми

Передай апельсин

У цій веселій грі учасники шикуються в шеренгу. Гравці – від першого до останнього – повинні передати по ланцюжку апельсин (або м’ячик). *YES* Сіль гри в тому, що руками при цьому користуватися не можна – тільки підборіддям або плечем! Якщо апельсин падає на підлогу, все починається з початку.

Японські піжмурки

Гравці стають у коло, один посередині, очі в нього зав’язані. Він птах. Решта ходять навколо нього і повторюють: “Пташка, пташка, замкнена в клітку, коли ти вийдеш до мене, моя пташко?” Обійшовши кілька разів колом, вони зупиняються і запитують: “Хто стоїть за тобою?” Птах називає ім’я кого-небудь з гравців. Якщо він вгадає, на його місце стає названий ним, і йому зав’язують очі, а якщо ні, він продовжує бути птахом, гра повторюється.

Пташиний ринок

Це – італійська гра. 🙂 Грають шість – вісім чоловік. Один гравець – продавець, інший – покупець. Решта сідають навпочіпки і руками охоплюють коліна. Вони курчата. Покупець підходить до продавця і запитує: “Є у продажу курчата?” – “Як не бути, є”. – “Можна подивитися?” – “Будь ласка”. Покупець заходить ззаду курчат і по черзі доторкається до них: “Цей мені не подобається, занадто старий”, “Цей жилавий”, “Цей худий” і т.д. І нарешті, торкнувшись обраного курчати, каже: “Цього я куплю”. Продавець і покупець піднімають курчати за обидва лікті в повітря, розгойдують і кажуть: “Ти хороший курча. Не розчіплювати рук і не смійся”. Якщо вибране курча почне посміхатися чи сміятися чи відчепить руки, він вибуває з гри.

З закритими очима

Надівши товсті рукавички, треба визначити на дотик, що за предмет вам дали. 😉

Сподіваємося, що новорічні ігри, які ми опублікували на  http://jijour.com стануть Вам в нагоді!

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору