Ще одна ідея новорічних прикрасялинкові іграшки з полімерної глини. Полімерну глину ще називають пластикою. Вона легка і по пластичності нагадує пластилін. *YES* Є самозатвердаюча глина, для дрібних і тонких робіт, під випал, має яскраві кольори, які можна змішувати та отримувати величезну кількість різних відтінків.

Новорічні прикраси з полімерної глини

Багато майстрів люблять працювати з цим унікальним матеріалом і створюють з глини багато цікавих робіт – прикраси, гудзики, рамки для фотографій, статуетки, так само це улюблений матеріал лялькарів. *OK*

Новорічні кулі з полімерної глини

Прикраси для новорічної ялинки з полімерної глини

Полімерною глиною можна декорувати стару новорічну кулю або пінопластову кульку. З глини потрібно зробити окремі елементи, а потім приклеїти їх до основи. Таку роботу можна покрити лаком.

Новорічні кулі зроблені з полімерної глини

Новорічні прикраси для ялинки з полімерної глини

У першій роботі полімерною глиною покрита вся куля, прикрашена квітами, гілками і листям. 🙂 На другій фотографії показано як можна красиво прикріпити фотографію або картинку до кульки.

Кулі для новорічної ялинки з полімерної глини

Ці новорічні ідеї для майстринь, які вже працюють з глиною і знають про деякі тонкощі створення красивих квітів і плавних переходів з відтінку в відтінок.

Новорічні прикраси зроблені з полімерної глини

Ялинка вирізана з тонкої розкачаної пластини. Для створення таких тонких іграшок можна використовувати формочки, якими видавлювати фігурки. До основного кольору додано кілька кольорів, але вони не дуже змішані, щоб вийшли такі гарні переходи. *THUMBS UP* Малюнок можна отримати нанесенням ліній і точок тупими предметами різної товщини або розкачати глину на рельєфній поверхні.

Новорічна сніжинка з полімерної глини

Новорічна зірка з полімерної глини

Сніжинка зроблена з глини білого кольору. Малюнок накладено декількома шарами. Біла сніжинка доповнена блакитними стразами. 😉

Новорічна куля з полімерної глини

Новорічна куля для ялинки з полімерної глини

Мітки: , ,
Залишити коментар

*

Вгору