ОбсидіанОбсидіан – це вулканічне скло незвичайної краси, з дивовижними візерунками і відтінками. Видобувається в Ісландії, США, Вірменії, Росії, Туреччини, Ефіопії, Мексиці та Туреччині. Використовують мінерал в ювелірній справі, у декоруванні предметів і т. д. За час свого існування камінь придбав безліч різних назв – смоляний камінь, королівський агат, ісландський агат, персіан, вассер-хризоліт, монтанський жад, темно-зелений камінь.

Обсидіан відрізняється різноманітністю забарвлень і безліччю малюнків. У природі є кілька різновидів цього мінералу: сніговий, райдужний і арахісовий. Сніговий камінь – це камінь чорного кольору, з кристалічними включеннями білого та сірого кольорів. При наближенні каменю відразу помітні малюнки на чорному тлі, що нагадують квітки і сніжинки. Так само зустрічаються екземпляри з зеленим, червоним, жовто-блакитним відтінками, що отримали назву «райдужні» Цей різновид зустрічається досить рідко.

До лікувальних властивостей обсидіану можна віднести його допомогу при переохолодженні та застудних захворюваннях. Камінь позитивно впливає на органи кишково-шлункового тракту. Браслети і намиста приводять у норму кров’яний тиск. Навіть народні цілителі впевнені, що прикраси з цього каменю запобігають багатьом хворобам. Але зловживати їх носінням не можна, так як при постійному впливі каменю на організм можна порушити роботу нирок.

Провісників і магів не залишають Сніговий обсидіан байдужими і магічні властивості обсидіану. Щоб налагодити контакт з минулим і майбутнім, вони використовують обсидіанові дзеркала. Ще його часто застосовують некроманти для своїх сеансів, в магічному світі камінь носить назву «серце дракона» і «уламок метеорита». Обсидіанові прикраси служать так само захистом від негативних думок і дій. Вони підвищують гостроту мислення і знімають напругу, а так само є оберегами від прокльонів і порчі.

Мінерал благоволить людям, які народилися під такими знаками – Стрілець, Овен, Лев. Талісмани і амулети з цього каменю можуть сміливо носити люди, що народилися під знаками Водолія, Козерога, Скорпіона і Близнюки. Ракам і Дівам з цим каменем не рекомендується контактувати. В якості оправи краще всього використовувати срібло – воно посилює дії обсидіану.

Залишити коментар

*

Вгору